Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 198
» Użytkowników online: 1

~Viktoriciz

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Twórczość Fanów
»» Fan Fiction
»»» [NZ] (nie)kończąca się przyjaźń (rozdziały 1 - 2,5)
Drukuj temat · [NZ] (nie)kończąca się przyjaźń (rozdziały 1 - 2,5)
~Ajlend F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 27-01-2009 13:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Gracz Quidditcha Ravenclawu
Punktów: 119
Ostrzeżeń: 0
Postów: 29
Data rejestracji: 18.01.09
Medale:
Brak

Jednak gdy Darcy zobaczyła że Harry dopinguje Rona bradzo siezasmuciła i zaczeła być zła . Szybko złapała Malfoya za rekę i wyciągneła ze sklepu. w tym momencie Ron sie zamachnął na Malfoya ale jak Darcy go odciągneła to sie okazało że za Malfoyem stoi i Harry który sie nie zorientował że Ron sie zamachnął a Ron też tego nie zauważył i Harry został pobity przez Rona w buzie. Darcy troche to widziała i nawet jej przez chwile nie było żal przyjaciół ktorzy juz nie byli dla nej przyjaciółmi bo malfoy był dla nej ważniejszy i dlatego postanowiła iść z nim do drugiego bardzo drogiego sklepu z miotłami bo innego juz nie było. Gdy Darcy wyszła Ron pobiegł do harrego i zaczął mu wycierać nos z krwi , gdy w końcu skończył przyjaciele poszli ze sklepu na ulice pokontnom. i pomyśleli sobie że to niefajnie ze Darcy jest na nich teraz zła i to wszystko przez Malfoya , mieli też nadzieje że sie mylą i Dracy nie jest zła tylko wzieła Malfotyaa żeby ten nie zrobił im krzywdy ale to im by sie nie spodobało bo to by znaczyło że Darcy nie uważa ich z akul czarodziejów i że Malfoy by ich pokonał. Dlatego myśleli że Darcy jest na nich zła i sobie pomyśleli że jak jej cos kupią i jej to dadzą to może juz nie bedzie. Dlatego poszli do sklepu z różnymi fajnymi rzecami magicznymi aby kupić coś Darcy żeby przestała sie na nich gniewać . Weszli do sklepu i zobaczyli w nim Hermione. Harry bardzo sie ucieszył bo Hermiona to była ich druga przyjaciół i była jeszcze dłużej bo odkąd oni chodzą do szkoły bo ona chodzi z nimi. Ron też sie ucieszył.
-Cześć Hermiona-powiedział Ron.
-o, cześć ron, cześć harry.-odpowiedziała ronowi i harremu hermiona.
-Cześć Hermiono-powiedział Harry i popatrzył sie na Hermione i sobie pomyślał że nic sie nie zmieniła od kiedy ją widział ostatni raz czyli przez wakacje.
-Co ty tu robisz ? -zapytał Hermione Ron,bo myslał że ona nie chodzi do sklepów z fajnymi rzeczmi dla czarodziejów bo myślał ze ona lubi tylko książki.
-Czekałam na rodziców i nie miałam gdzie pójść więc postanowiłam tu wejść bo jeszcze nigdy tu nie byłam. A wy co tu robicie? -odpowiedział hermiona i zapytała sie Rona i Harrego.
-Harry dlaczego masz taką czerwoną twarz ? - zapytała zmartwiona hermiona. i wtedy Harry z Ronem opowiedział jej jak to sie stało z Darcy i ze ona jest teraz na nich zła a Ron chciał uderzyć malfoya, ale nie trafił więc uderzył Harrego i nawet wycierał mu twarz ale sie nie doczyściło.
-Aha -powiedziała Hermiona , która teraz już wszystko wiedziala i sobie pomyślała że bardzo dużo sie wydarzyło jak jej nie było.
-Pomożesz nam coś dla niej kupić ? - zapytał się Ron Hermiony , bo myślał że skoro Darcy jest dzieczyna to Hermiona te z nią jest to pomoże im coś wy rać i będzie jej łatwiej.
-Oczywiście że chętnie wam pomoge. - Powiedziała Hermiona do nich i oni sie wtedy uśmiechnęli bo się ucieszyli i Hermiona też . A Harry pomyślał sobie ze jak Hermiona im pomoże to Darcy przestanie sie gniewac i wszyscy będą sie cieszyć oprócz Malfoya ale jego barzdo nie lubił dlatego o nim nie myślał dobrze i sie cieszył że on sie nie będzie cieszyc jak oni sie będą cieszyć.
- No to choidźmy czegos poszukać ....- powiedział Hermiona do harrego i Rona i poszli za nią . A harry przestał juz myśleć i zaczał oglądać różne rzeczy.
Wyślij prywatną wiadomość
~Feltonka F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 27-01-2009 15:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 741
Ostrzeżeń: 3
Postów: 416
Data rejestracji: 09.01.09
Medale:
Brak

Droga Ajlend!
Daruj sobie! Uwierz mi... Nikt nie chce czytać tego... CZEGOŚ.
Więc nie potrzebnie trudziłaś się pisząc następny rozdział.
Proszę Cię... Przestań się ośmieszać, bo mój monitor komputera zostanie opluty ze śmiechu! Pozdrawiam serdecznie Onomatopeję, przyszłą pisarkę parodii Rozbawiony
__________________
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów,
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!

Edytowane przez Cee dnia 13-02-2009 13:36
Wyślij prywatną wiadomość
~Anika F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 27-01-2009 15:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 72
Ostrzeżeń: 1
Postów: 142
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Ajlend napisał/a:
-Oczywiście że chętnie wam pomoge. - Powiedziała Hermiona do nich i oni sie wtedy uśmiechnęli bo się ucieszyli i Hermiona też . A Harry pomyślał sobie ze jak Hermiona im pomoże to Darcy przestanie sie gniewac i wszyscy będą sie cieszyć oprócz Malfoya ale jego barzdo nie lubił dlatego o nim nie myślał dobrze i sie cieszył że on sie nie będzie cieszyc jak oni sie będą cieszyć.


To chyba miało być śmieszne, ale jest żałosne, jak całe twoje FF...


Feltonka napisał/a:
Droga Ajlend!
Daruj sobie! Uwierz mi... Nikt nie chce czytać tego... CZEGOŚ.


Dokładnie... Dziwię się, że ktoś to komentuje, ale ja tego więcej nie zrobię.
__________________
...::Anika::...

Ja 15:58Kotecek6
heh...dzisiaj mi sie nudziło to paznokcie u lewej reki se pomalowam...w szkole... czarnym markerem....;p tylko "f***owy" na różowo a później na czerwono

Ja 19Kotecek8Kotecek4
w sumie chodzi o to, że to mój bezpodstawny kaprys, bo tak jest fajnie, lepiej i ogólnie jakoś "fajniej i lepiej" xD Rozumiesz?? Nie?? ja też nie xD serio to już nie pamiętam, za co to. Amen xD

Edytowane przez Cee dnia 27-01-2009 18:14
Wyślij prywatną wiadomość
!Fantazja F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 27-01-2009 16:41
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9813
Ostrzeżeń: 0
Postów: 806
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Daruj sobie! Uwierz mi... Nikt nie chce czytać tego... CZEGOŚ.
Więc nie potrzebnie trudziłaś się pisząc następny rozdział.

Jak to niepotrzebnie? Przecież już co najmniej cztery osoby tfur ten przeczytały i już ma on cztery komciaki. Inne fanfiki muszą na to czekać parę dni, a ten zaledwie parę godzin. Z prostych rachunków wynika, że tutaj bardziej opłaca się pisać gnioty niż porządne opowiadania. Dziewczyna po prostu logicznie myśli. ;P

Dziwię się, że ktoś to komentuje, ale ja tego więcej nie zrobię.

Czyli że dziwisz się sama sobie...? Ahaa...

Oj, ludzie. Był czas Drogiego Ducha, był czas Dżona Miksera, teraz swoje pięć minut ma Kul Fajna Czarownica, bliżej znana jako Wyspa. Dajmy się jej wyszumieć, w końcu jej się znudzi. ;d

A harry przestał juz myśleć i zaczał oglądać różne rzeczy.

XD
Edytowane przez Fantazja dnia 27-01-2009 16:42
http://www.taern.pl/user/LadyVolakis/ Wyślij prywatną wiadomość
~Ajlend F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 02-02-2009 22:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Gracz Quidditcha Ravenclawu
Punktów: 119
Ostrzeżeń: 0
Postów: 29
Data rejestracji: 18.01.09
Medale:
Brak

Kolejna część Rozbawiony :
Ron obudził się rano i było mu przykro.Bo pomyślał sobie jak to Darcy się na niego obraziła , a on nie kupił jej prezentu , bo musiał iść do domu żeby pżymierzyć nowy garnitur co mu mama szyła na ślub Bila i Fler który miał być w tym lecie. W domu było głośno i panował hałas bo ślub miał byc juz jutro.Ron ubrał sie szybko i tak samo pobiegł do domu Darcy w imieniu Fler , która go poprosiła żeby ją zaprosił.Ron biegł szybko i się potknołi wpadł do kałuży i ubrudził sobie garnitur , lecz wstał i pobiegł dalej bo pomyślał ze Darcy może wyjść zaraz z domu , bo jej nie powiedział że przyjdzie bo wtedy na pewno by wyszła z domu.Jak był już przed jej domem to się ucieszył , bo zobaczył otwarte okno i zapukał :
-Puk,puk-zapukał Ron do drzwi.
-Kto tam - zapytała Darcy przez wizjer
-To ja tylko nie zamykaj bo mam do ciebie wazną sprawe .
Darcy otworzyła drzwi i wpuściła Rona do środka.
-Co chciałeś -zapytała troche nie milo Darcy Rona.
-Przyszłem w imieniu Fler i Billa , bo oni cię chca zaprosic na ślub.Będzie jutro.Przyjdziesz ?
-Masz brudny garnitur to przyjde. Ron się ucieszył i powiedział że musi lecieć i pobiegł dalej.Rano nastało szybko i był juz dzień ślubu.

***

I jak się podoba ? Happy Przepraszam za taka długą przerwe w pisaniu ale postaram sie już tego nie powtórzyc Oczko
__________________
Ja Kocham Cię
a Ty wykorzystać chcesz mnie
Usta do ust przyłożyć pragniesz
zamiast mą duszę poznać dokładnie
Dlaczego jest beznadziejnie tak ?
Jak ja...


baj me Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Madeleine Lestrange F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 02-02-2009 23:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1185
Ostrzeżeń: 1
Postów: 268
Data rejestracji: 14.12.08
Medale:
Brak

O Jezus Maria! <zawał przed komputerem>
Co to jest?! Bo na pewno nie opowiadanie. Przeczytałam tylko pierwszy rozdział i kawałek drugiego. Twój styl pisania mnie dobija (i się przy tym odbijam JęzykJęzykJęzyk). Błędy wymienili moi poprzednicy, więc tego nie zrobię. Ile ty masz lat? Moja 9-letnia koleżanka pisze lepiej. ^^ Aż się dziwię, ze miałaś odwagę dodać to do Internetu. Jesteś kul.
__________________
"Stojąc w miejscu też można zabłądzić."

"Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!"

"Przez następne 365 dni będę patrzyła na świat jakbym go widziała po raz pierwszy. Szczególnie na rzeczy nieistotne."

"Trzeba się śmiać nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu."

"Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu."

Pozdrawiam drogi Gościu najserdeczniej jak potrafię! ;p Teraz mnie widzisz, drogi Gościu? Nie? To szkoda ;p.

Edytowane przez Cee dnia 13-02-2009 13:37
Wyślij prywatną wiadomość
~addicted_to_HP F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 13-02-2009 12:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 555
Ostrzeżeń: 0
Postów: 259
Data rejestracji: 18.01.09
Medale:
Brak

Oesssu! W życiu nie widziałam tylu wypowiedzeń wielokrotnie złożonych w jednym opowiadaniu i do tego niepoprawnie skleconych! To jest po prostu denne dno dna dennego (mówiąc twoim językiem). Czemu dodajesz opowiadania? Nie widzisz, że wszyscy cie krytykują? Nikomu się to nie podoba!

Wiesz, jakbyś miała 2 lata i tak pisała, to podziwiałabym cię, ale ty chyba jesteś troszeczkę starsza. Wypadałoby zwracać uwagę na to, jakie głupoty powypisywałaś. To jest straszne. To jest tragedia! Ja się normalnie boję!

Te twoje słówka:

Pokontna kul!

Miałaś może kiedyś lekcję języka angielskiego? Nawet moja pięcioletnia kuzynka wie, jak się pisze COOL.

Wiesz co? Ty sama jesteś taką 'niekul' osóbką. Nie wytykam błędów, bo nie chcę się tym zabić, a mam grypę. Wolę nie ryzykować.

Powodzenia w pisaniu. Może napiszesz coś dobrego w przyszłym życiu.

http://forum.mirriel.net/viewtopic.php?f=2&t=782&start=0

Oto bliźniaczka twego TFORU.
Pomyśl!
__________________
i35.tinypic.com/1zyj28j.jpg
I
ship
Hermione and Ron.

Edytowane przez Cee dnia 13-02-2009 13:39
Wyślij prywatną wiadomość
~Malaga F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 13-02-2009 13:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1432
Ostrzeżeń: 1
Postów: 332
Data rejestracji: 14.10.08
Medale:
Medal

Czy naprawdę NIKT opróćz mnie nie zauważył, że to prowokacja? Uh-oh!
Na dodatek, strasznie marna.

Panie Boże, daj mi sił...
__________________
Suhak Nieczysty Absolutnie
zaraz dżemkę sobie utnie
i będzie kląskać z supermocą
jak to inne suhaki mogą i chcą.


- Medżik Dżemik, 15 III 2009 godzina 15Kotecek4:28


Hm, jakby ktoś był zainteresowany nowym forum dla początkujących pisarzy lub poetów, to zapraszam na PW. Może Mirriel to to nie jest, ale napewno coś dobrego z tego wyjdzie ;P Także - pisarze, do piór (klawiatur)! I po adresik na PW.
Wyślij prywatną wiadomość
~Staax F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 13-05-2009 17:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 17
Ostrzeżeń: 0
Postów: 13
Data rejestracji: 04.05.09
Medale:
Brak


-Cześć Hermiona-powiedział Ron.
-o, cześć ron, cześć harry.-odpowiedziała ronowi i harremu hermiona.
-Cześć Hermiono-powiedział Harry i popatrzył sie na Hermione i sobie pomyślał że nic sie nie zmieniła od kiedy ją widział ostatni raz czyli przez wakacje.


Jeżeli nie zauważyłaś* to Hermiona pierwsza powitała Harry'ego. Więc dlaczego mu odpowiada ?

*no w jej stylu pisania mogła tego nie dostrzec. Wiecie, taki świetny tekst Rotfl, że błędy mogą się przytrafić xD
Edytowane przez Staax dnia 13-05-2009 17:41
Wyślij prywatną wiadomość
~Niewidka F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 16-06-2009 22:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1969
Ostrzeżeń: 0
Postów: 487
Data rejestracji: 05.04.09
Medale:
Brak

Nie wiem sama co sądzić na temat tego ff. Aff...
Opowiadanie to nie jest, bo tego nie przypomina.
Parodia? Najprawdopodobniej, albo masz taki styl. Prowokacja? Tu mam dużą rozbieżność. Ale to wyjaśnienie jest chyba trafne. Masz odemnie +, wiesz za co? Za to że nigdy czytając ff tak się nie uśmiałam i czytając komentarze również. Rotfl Dlatego daje N.
__________________
Najtrudniej jest widzieć słońce, wierzyć w słońce i nie czuć ciepła.

Edytowane przez Niewidka dnia 16-06-2009 22:12
Wyślij prywatną wiadomość
~idejsza F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 13-10-2009 21:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -69
Ostrzeżeń: 3
Postów: 34
Data rejestracji: 15.09.09
Medale:
Brak

Ehm... żal
bledów poprawiac nie bede bo są w karzdym zdaniu..
radze nie pisać nic więcej do czasu poprawienia gramatyki opowiadań i nie używać angielskiego slangu gdy nie zna się jego pisowni " cool"
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Wybitny Wybitny 0% [Brak oceny]
Powyżej oczekiwań Powyżej oczekiwań 0% [Brak oceny]
Zadowalający Zadowalający 0% [Brak oceny]
Nędzny Nędzny 38% [3 głosów]
Okropny Okropny 63% [5 głosów]
RIGHT