Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 265
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Kino
»»» Ulubiony serial
Drukuj temat · Ulubiony serial
~Hermioina98 F
Dodany dnia 24-08-2011 14:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 644
Ostrzeżeń: 1
Postów: 217
Data rejestracji: 06.03.11
Medale:
Brak

Moim ulubionym serialem, który uważam za najlepszy i za jedną z lepszych polskich produkcji to serial TVP2 "CZAS HONORU". Płakałam przy nim nie raz.
Lubię też oglądać "Hotel 52", "Skins" i "CSI" (NY I Miami).
__________________
"Otwieram się na sam koniec."


media.tumblr.com/tumblr_lwegdi4Cj61qetyuv.gif

"Odbijam nie twą twarz ale Twego serca pragnienia."

Edytowane przez Hermioina98 dnia 24-08-2011 14:09
Wyślij prywatną wiadomość
~JulieBextor F
Dodany dnia 24-08-2011 19:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 143
Ostrzeżeń: 0
Postów: 42
Data rejestracji: 24.08.11
Medale:
Brak

Z przyzwyczajenia oglądam M jak miłość i Barwy szczęścia Oczko a moje ulubione seriale to Przepis na życie (uwielbiam to!!!!!) i BrzydUla (polska wersja-oglądam wszelkie powtórki+często włączam sobie na internecie) Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~dewhoo F
Dodany dnia 14-10-2011 16:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 882
Ostrzeżeń: 0
Postów: 227
Data rejestracji: 08.10.11
Medale:
Brak

Więc trochę cię omija, bo jest kilka na prawdę fajnych seriali. Niekoniecznie polskich. Ja uwielbiam wszystkie serie Skinsów, z niecierpliwością wyczekuję kolejnej. Polecam, także brytyjskie, Misfits. Strasznie zakręcona parodia sci-fi. No i Sheehan. Język
Wyślij prywatną wiadomość
~Mniszka19Xd F
Dodany dnia 01-11-2011 07:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1320
Ostrzeżeń: 1
Postów: 536
Data rejestracji: 03.06.10
Medale:
Brak

Moje ulubione seriale to Niania,Rodzinka.pl,Rodzina zastępcza,kiedyś 13 posterunek jak leciał,Na wspólnej,W11,Detektywi itd.
__________________
[color=#ffffff][big]http://historiafantasyczylikazdymaaniola.blogspot.com/

25.media.tumblr.com/tumblr_lthswym8Ma1r4ghkoo1_500.gif

6.asset.soup.io/asset/4161/6982_adb4_490.gif

asset-d.soup.io/asset/2092/0573_df25.jpeg
Wyślij prywatną wiadomość
~Dagamara18 F
Dodany dnia 21-12-2011 13:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 688
Ostrzeżeń: 0
Postów: 284
Data rejestracji: 02.10.11
Medale:
Brak

Jednym z moich polskich ulubionych seriali jest ,,Czas Honoru"Uśmiechcenię go za dobrą grę aktorską i ciekawy realizacja wojennej WarszawyUśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Annee F
Dodany dnia 21-12-2011 14:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gajowy Hogwartu
Punktów: 984
Ostrzeżeń: 1
Postów: 235
Data rejestracji: 04.12.11
Medale:
Brak

Polskie to zdecydowanie rodzinka.pl oraz przepis na życie, na początku spodziewałam się, że Przepis na życie będzie kolejną telenowelą polską, ale się na to natknęłam i się zdziwiłam, bo serial jest niezłą i przyjemną komedyjka Rozbawiony A trzeci ulubiony serial (nie polski) to Gotowe na wszystko, po prostu kocham ten serial x3 Tutaj to już trzeba to obejrzeć
__________________
Albus Severus
Pochodzenie imion syna Harry'ego
- Albusie Severusie - powiedział tak cicho, że nie usłyszał tego nikt prócz Ginny, a ona taktownie udała, że macha ręką do Rose, która już wsiadła do wagonu - nosisz imiona po dwóch dyrektorach Hogwartu. Jeden z nich był Ślizgonem i prawdopodobnie najdzielniejszym człowiekiem, jakiego znałem.


fs1.cyworld.vn/data2/2009/07/17/063/1247818263943244_file.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Niewidka F
Dodany dnia 30-12-2011 19:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1969
Ostrzeżeń: 0
Postów: 487
Data rejestracji: 05.04.09
Medale:
Brak

Oglądam seriale, ale to z przyzwyczajenia i z tego powodu, że nie ma nic lepszego w telewizji. Ale co do seriali, które oglądam z przyjemnością - House, CSI: Miami, Criminal Minds. Dobre na koniec dnia.
__________________
Najtrudniej jest widzieć słońce, wierzyć w słońce i nie czuć ciepła.
Wyślij prywatną wiadomość
~tarantula head F
Dodany dnia 04-01-2012 17:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1273
Ostrzeżeń: 0
Postów: 350
Data rejestracji: 14.12.11
Medale:
Brak

Bardzo lubię oglądać "Gossip Girl", "Licencja na wychowanie", "Rodzinka.pl" i czasem obejrzę "M jak miłość", czy "Barwy szczęścia". ^^ Kiedyś codziennie oglądałam "Brzydulę" i miałam lekkiego świra na punkcie tego serialu :D
__________________
38.media.tumblr.com/tumblr_mbl68vCVQE1r23joco4_250.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Lilly Luna Potter F
Dodany dnia 31-01-2012 21:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Młody Czarodziej
Punktów: 772
Ostrzeżeń: 0
Postów: 252
Data rejestracji: 07.01.09
Medale:
Brak

oglądałam pamiętniki wampirów Uśmiech ale oprocz tego to raczej staram sie unikać seriali xD Bo zabierają dużo czasu jak się człowiek wciągnie, a jak sie konczą to jest smutno ;P
__________________
...:::Ja nie szukam żadnych kłopotów.
To kłopoty zwykle znajdują mnie:::...


Pozdrowienia!! W szczegolnosci dla drogi Gościu
¤Lilly Luna Potter¤
Wyślij prywatną wiadomość
~martaworska F
Dodany dnia 29-02-2012 15:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 103
Ostrzeżeń: 0
Postów: 57
Data rejestracji: 26.02.12
Medale:
Brak

"How i met your mother", "Pamiętniki wampirów" oraz polski "Pierwsza miłość". Kiedyś oglądałam jeszcze "Skins", który bardzo mi się spodobał lecz tylko 4 sezony, gdyż w piątym są nowi bohaterowie, do których nie jestem w stanie się przekonać Oczko
__________________
marta Dowcipniś
Wyślij prywatną wiadomość
!Milka F
Dodany dnia 11-03-2012 17:14
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9487
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,562
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Seriale zakończone kiedyś tutaj wymieniłam, więc sobie daruję, natomiast z obecnych śledzę 2: pierwszy to Chirurdzy (Grey's Anatomy), którzy wciągnęli mnie ponad rok temu i nie chcą puścić. Drugi to Synowie Anarchii (Sons of Anarchy), zachłysnęłam się nim jakoś zaraz po sesji przez znajomego. Dzisiaj do 6Kotecek0 katowałam do końca sezon 3 i zabieram się za sezon 4. Już widzę, że będę czekać z niecierpliwością na wrzesień i kolejne przygody SAMCRO Rozbawiony
__________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak nieomylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Wyślij prywatną wiadomość
~zaeli F
Dodany dnia 13-04-2012 18:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1201
Ostrzeżeń: 0
Postów: 348
Data rejestracji: 06.06.11
Medale:
Brak

Ja seriali nie oglądam, chociaż w zamierzchłej przeszłości oglądałam Nianię, a parę lat temu Licencję na wychowanie. Jedyny serial, który mi się jednak naprawdę podobał to Colombo - taki dosyć stary, kryminalny o genialnym detektywie i morderstwach z wyższych sfer. Lubię te klimaty Rozbawiony
__________________
Nothing lasts forever though we want it to ...
<3

"Do not pity the dead, Harry. Pity the living, and, above all those who live without love."
<3
Wyślij prywatną wiadomość
~onlyHorcrux F
Dodany dnia 16-04-2012 19:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dyrektor Hogwartu
Punktów: 4642
Ostrzeżeń: 2
Postów: 397
Data rejestracji: 22.02.12
Medale:
Brak

Wcześniej oglądałam "Filary Ziemi". Niestety skończył już się i pożegnałam sie z bohaterami ;*
Teraz jaram się dziełem Spielberga - Terra Nova ! Żesz w mordę, polecam ! W śody, o 20.20 i zaraz potem drugi odcinek. Łooch. Jim ! John ! Skye! No i niepowtarzalny Nathaniel Taylor ; **
Oglądam też niekiedy CSI: Kryminalne zagadki Miami I NY. Kości. Kiedyś oglądałam Wzór. Lubię Dr. House. Czasami oglądam Hotel 52. Niekiedy Julia.
Ale i tak, kocham Terra Novę.
Edytowane przez onlyHorcrux dnia 16-04-2012 19:42
Wyślij prywatną wiadomość
~leda F
Dodany dnia 16-04-2012 21:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 178
Ostrzeżeń: 0
Postów: 36
Data rejestracji: 15.04.12
Medale:
Brak

W tym roku trochę się odzwyczaiłam od seriali. Dopiero niedawno wróciłam do `starego nawyku`. Mam kręćka na punkcie `Nie z tego świata`, oraz `Julii`. House'a nigdy nie oglądałam po prawdzie. Ale kto mnie tam wie, może się za niego zabiorę w wakacje Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Luna23 F
Dodany dnia 21-04-2012 14:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 247
Ostrzeżeń: 0
Postów: 93
Data rejestracji: 11.06.11
Medale:
Brak

Mam trzy ulubione seriale: "Przygody Merlina", "Miodowe lata"oraz "Pingwiny z Madagaskaru" Rozbawiony Nie trawię telenowel i seriali typu "Przepis na Życie", które niesamowicie mnie wkurzają. Tak samo jest z komediami romantycznymi - nie rozumiem co jest takiego śmiesznego w zdradach i romansach.
__________________
"When I was a child, my favorite story was about a man who lived forever, but whose eyes were heavy with the weight of all he had seen. A man who fell from the stars."
Wyślij prywatną wiadomość
~dorcash F
Dodany dnia 21-04-2012 16:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 34
Ostrzeżeń: 0
Postów: 14
Data rejestracji: 20.04.12
Medale:
Brak

Tak naprawdę to mam 2 naprawdę ulubione seriale, bez których moje życie nie byłoby takie jakie jest teraz. "Ostry Dyżur" i "Grey's Anatomy". Dzięki nim odkryłam moje medyczne powołanie.
A oprócz nich lubię jeszcze przede wszystkim "Pamiętniki Wampirów" i "Czarodziejki".
__________________
"For most people, the hospital is a scary place. A hostile place. A place where bad things happen. Most people would prefer church, or school, or home, but I grew up here. While my mom was on rounds, I learned to read in the OR gallery, I played in the morgue, I colored with crayons on old ER charts. Hospital was my church, my school, my home; hospital was my safe place, my sanctuary. I love it here. Correction: loved it here"
- dr. Meredith Grey
Wyślij prywatną wiadomość
~Nesscafe F
Dodany dnia 06-05-2012 17:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Goblin
Punktów: 25
Ostrzeżeń: 0
Postów: 5
Data rejestracji: 06.05.12
Medale:
Brak

Okay, bez większych wstępów, moje ulubione seriale, w kolejności od najbardziej do najmniej lubianych:
1. "Grey's Anatomy" ( Chirurdzy), widziałam, że już się tu pojawiło - serial medyczny.
2. "Supernatural" ( Nie z tego świata ), film związany z nadprzyrodzonymi zjawiskami, naprawdę gorąco polecam ( Dean i Castiel <3 ), również chyba się pojawiło.
3. "Gra o Tron", nie zauważyłam go tutaj, ale może po prostu jakoś umknął przed mym wzrokiem, tak, więc jest to serial produkcji HBO, na podstawie powieści George R.R. Martina. Serial jest niesamowity, zupełnie jak książka, gorąco polecam go osobom, które pasjonują się, hm, że tak to ujmę 'dawnymi dziejami'.
4. "Przygody Merlina", raczej znana większości ekranizacja. Gorąco polecam. Widziałam, że owy tytuł już się pojawił.
5. "Miecz Prawdy", niesamowita ekranizacja powieści Terry'ego Goodkinda. Nie będę się przy nim rozpisywać, ale jeśli komuś spodobały się 'Przygody Merlina' lub 'Gra o Tron', to raczej spodoba mu się i to.
6. "Dr. House" - jednak przyznam, że jego aktualne sezony nie są już tak dobre, jak pierwsze, hmm, cztery.
7. "Prywatna Praktyka" - dalsze losy Addison, z "Grey's Anatomy".

Tak, nie przepadam zbytnio za polskimi serialami.
__________________
"Czym jest prawdziwa miłość wiedzą tylko kobiety brzydkie, piękne potrafią zaledwie uwodzić"

Edytowane przez Nesscafe dnia 06-05-2012 17:47
Wyślij prywatną wiadomość
!Asik F
Dodany dnia 08-07-2012 23:54
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mistrz Zaklęć
Punktów: 2821
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,186
Data rejestracji: 19.07.11
Medale:
Medal

MAD MEN - Nigdy jakoś żaden serial mnie nie wciągnął, by obejrzeć więcej jak parę odcinków, a tu proszę. MAD MEN mnie totalnie wkręcił. Jest to utrzymany w dobrym, starym stylu serial obyczajowy o nowojorskiej agencji reklamowej w latach 60'. Sporo przemian gospodarczych, społecznych i obyczajowych jest poruszonych w tym filmie jak np: segregacja rasowa, emancypacja kobiet (i w ogóle rola kobiet zarówno w biurze jak i w domu), zimna wojna z sowietami, tworzenie i kreowanie konsumpcyjnego stylu życia i odbudowa powojennej gospodarki USA w trakcie wojen w Wietnamie. Serial warty obejrzenia ale pasjonatom filmów akcji odradzam - będą się nudzićUśmiech Komu polecam? Tym co lubią seriale o tematyce businessowej i obyczajowej, takie przegadane i przechodzone bez gwałtownych zwrotów akcji. Więcej jest tu "podskórnego angażowania widza" w to co się dzieje niż serwowanie mu gotowca. Główny aktor kreujący Don Draper'a - Jon Hamm jest dobrany i-d-e-a-l-n-i-e! W garniturach nie wiele brakuje mu do Humphrey'a Bogart'aUśmiech Bardzo dobrze dopracowane stylizacje (w szczególności kobiece). Muzyką się chyba najbardziej zachwycam - same autentyki z tamtych lat i możliwość poznania zapomnianych już kawałków w klimatach swingu, jazzu i twista. Można prześledzić jak muzyka Beatlesów i Rolling Stonesów była traktowana przez pokolenie powojenne i dlaczego pokolenie młodych amerykanów tak się buntowało oraz zobaczyć jak Ameryka zareagowała na śmierć Marilyn Monroe i JFK. Kreatywność podczas tworzenia reklam widoczna najbardziej jest w 1 i 4 serii. I najważniejsze - mistrzowskie są postacie kobiece w tym serialu. Na pozór nie ważne przy decydujących o całym świecie mężczyznach ale dążące powoli i z uporem do uznania ich kobiecości. Piękne lata gdzie mężczyźni są totalnie męscy, w świetnie skrojonych garniturach, z papierosem w ustach i szklaneczką Old Fashioned, a kobiety emanują kobiecością w wyrafinowanym stylu. Z jednej strony szkoda, że te lata już za nami, a z drugiej pełno tam zdrad, oszustw i wyzysku. Ciężki serial do oceny moralnej ale świetnie zrealizowani i utrzymany tamten klimat. Polecam.

Dodatkowo czołówkę serialu polecam --> http://www.youtub...ure=fvwrel
__________________
"In heaven everything is fine" - Eraserhead, 1977

Jeśli chcesz mnie o coś zapytać to tutaj: http://hogsmeade....ost_172074

Jeśli chcesz podyskutować o fotografii to zapraszam do mojej grupy społecznej: FOTOGRAFIA: http://hogsmeade....roup_id=93

Edytowane przez Asik dnia 09-07-2012 00:24
http://joannacora.fotolog.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~bochenek89 F
Dodany dnia 09-07-2012 00:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2125
Ostrzeżeń: 0
Postów: 506
Data rejestracji: 10.10.11
Medale:
Medal

3 ulubione seriale to:
Doctor Who- w każdym odcinku inny klimat. Akcja może dziać się w ziemskiej przeszłości, teraźniejszości, przyszłości lub na innej planecie czy statku kosmicznym. Do tego troszkę brytyjskiego poczucia humoru. Najbardziej lubię dziesiąte wcielenie Doctora- David Tennant był rewelacyjny w tej roli Uśmiech
Komisarz Rex- ostatnio znowu oglądałam na AXN i przypomniało mi się dzieciństwo. Jak byłam mała to razem z całą osiedlową ekipą oglądało się przygody Rexa. Zawsze marzyłam o takim psie jak ten w serialu Uśmiech
Czterej pancerni i pies- mnóstwo komunistycznej, radzieckiej propagandy, ale i tak mam miłe wspomnienia. Oglądało się kiedyś ten serial z całą rodziną wieczorami Uśmiech
__________________
67.media.tumblr.com/49bc610d5189f4e1c93116d8aa7b92d9/tumblr_ohbmm0gfJ71tjbzooo1_500.gif

Edytowane przez bochenek89 dnia 09-07-2012 00:25
Wyślij prywatną wiadomość
~Ms_Kane F
Dodany dnia 18-07-2012 17:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Mistrz Eliksirów
Punktów: 2978
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,256
Data rejestracji: 24.04.12
Medale:
Brak

Mój ulubiony serial to "Przygody Merlina". Ten serial jest bardzo fajny, postacie są ciekawe i występuje w nim smok czyli mój ulubiony zwierzak Rozbawiony Serial, który jeszcze lubię to "Magia kłamstwa" oraz "M jak Miłość".
Edit. No i do tego dochodzi Miecz prawdy, a wypada M jak miłość i barwy szczęścia Rozbawiony
__________________

media.giphy.com/media/A4YfNX2iXFsGY/giphy.gif
37.media.tumblr.com/tumblr_m02xnz7lL01qju7t7o1_500.gif

Edytowane przez Ms_Kane dnia 09-12-2012 19:03
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT