Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 231
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Sport
»»» Piłka nożna
Drukuj temat · Piłka nożna
~Fernando F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 07-04-2009 16:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2047
Ostrzeżeń: 0
Postów: 264
Data rejestracji: 02.04.09
Medale:
Brak

Piłka nożna jest moim ulubionym sportem. Kiedy tylko mam czas, to gram, lubię też popatrzeć na mecze. Interesuje się również różnymi ligami, zawodnikami, transferami itp. Jestem wielkim fanem Liverpoolu F.C.
Wyślij prywatną wiadomość
~Guzik F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 23-04-2009 11:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 27
Ostrzeżeń: 1
Postów: 50
Data rejestracji: 21.04.09
Medale:
Brak

fajny sporcik ale wole siatkowke.w pilke nozna trzeba umiec grac od malego bo jak wyuczysz to i tak nie bedziesz gral za dobrze...pozdrawiam
__________________
Gryffindor
Wyślij prywatną wiadomość
~el_nino F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 23-07-2009 18:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 31
Ostrzeżeń: 0
Postów: 20
Data rejestracji: 23.07.09
Medale:
Brak

Ja kocham nogę codziennie gram z kolegami i oglądam wszystkie mecze nie ma lepszego sportu.
Wyślij prywatną wiadomość
~LordMimbulusMimbletonia F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 08-08-2009 15:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 34
Ostrzeżeń: 0
Postów: 11
Data rejestracji: 18.07.09
Medale:
Brak

Kiedyś trenowałem, lubię grać, ale teraz to ogranicza się do podwórka, bądź też boiska ze sztuczną nawierzchnią (nie, nie Orlik). Świetna gra. Kibicuję: Hiszpanii, F.C. Barcelonie, Liverpoolo'wi F.C., a z zawodników to Kaka', oraz Fernando Torres. Teraz Kaka' troszeńkę mnie zdenerwował odchodząc do Realu Madryt. Lubię oglądać mecze. Ale na pewno nie polskiej ligi. Jeśli już, to interesuję się tylko Premiership (Anglia) i Liga BBVA (Hiszpania).

Pozdrawiam wszystkich fanów.
__________________
Mimbulus Mimbletonia! Jupi!
Wyślij prywatną wiadomość
~Albert F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 21-08-2009 09:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 223
Ostrzeżeń: 0
Postów: 55
Data rejestracji: 10.08.09
Medale:
Brak

Nienawidzę tego sportu! Biegać jak głupek za piłką, i kopać w nią... Jeszcze do tego nie umiem w to grać... Każda lekcja wychowania fizycznego na której gramy w nogę to dla mnie męczarnia.
Wyślij prywatną wiadomość
~kasias_122 F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 21-08-2009 10:02
Zbanowany

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 21
Ostrzeżeń: 4
Postów: 125
Data rejestracji: 09.05.09
Medale:
Brak

Ja lubię grać w piłkę, pomimo tego, że mnie za dobrze mi to wychodzi. Oczko Często w szkole gramy.
Wyślij prywatną wiadomość
~DeadHelena F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 08-09-2009 18:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 621
Ostrzeżeń: 1
Postów: 290
Data rejestracji: 20.08.09
Medale:
Brak

Nie lubię oglądać ,ale uwielbiam grać.Niestety nam pozwalają grać tylko w halówkę ,a dobrej drużyny dziewczyn w gałę nie znajdziesz.
__________________
i29.tinypic.com/2q2laa0.gif
Arctic Monkeys Forever<3
Wyślij prywatną wiadomość
~Dera F
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 08-09-2009 19:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 20
Ostrzeżeń: 0
Postów: 4
Data rejestracji: 03.09.09
Medale:
Brak

Dla mnie piłka nożna jest jak magia, to co można zrobić z piłką, ta adrenalina, wola walki. Oczywiście polska liga i nasza reprezentacja pozostawia dużo do życzenia, lecz na szczęście są jeszcze inne ligi.
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Shadow F
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 08-09-2009 20:27
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3615
Ostrzeżeń: 0
Postów: 630
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

O kiedyś w piłkę nożne to mogłam grać bez przerwy, szkoła, podwórko, wakacje, zima, dom (^^). A grałam to ze wszystkimi, kumpele, kumple, rodzina, i tak dalej... Naprawdę bardzo lubiłam tą grę sportową.
teraz, to mi i jakoś przeszło, może mi się znudziło, nie ma z kim za specjalnie grać, jakoś zaczęło mi się wydawać, że piłka nożna jak dla mnie traci sens, no i jestem za stara, bo kumpele nie chcą grać już w nią.
Ale czasem tak se myślę, że może by i fajnie pokopać piłkę no i odświezyć stare sztuczki i triki.
__________________
"Never put off until tomorrow what you can do the day after tomorrow."
Wyślij prywatną wiadomość
~Evanna Lynch F
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 09-09-2009 15:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 236
Ostrzeżeń: 0
Postów: 58
Data rejestracji: 12.08.09
Medale:
Brak

Nie lubię tej gry. U mnie w klasie wszyscy za tym szaleją i oczywiście na każdym W-Fie musimy w to grać. Można by wręcz powiedzieć, że to była nienawiść od pierwszego kopnięcia piłki. W ogóle poza W-Fem w to nie gram, bo i tak nie byłoby ekipy. Nawet jak obserwuję chłopaków, to chwilę pokopią tą piłkę, polatają za nią pod płot jak ją powykopują i kładą się na środku boiska. Z nudów. Ach! No i jeszcze jak się gra, to oczywiście tylko dlatego, że jestem dziewczyną nie pozwoli mi się być gdziekolwiek indziej, niż na obronie, a i tutaj, gdy ktoś z przeciwnej drużyny podbiega pojawiają się chłopaki, więc wykazać się w tej dziedzinie to cud normalnie. Może trudnno wam zrozumieć, dlaczego nienawidzę piłki nożnej, ale jakbyście byli w mojej sytuacji, a byście mnie doskonale zrozumieli.
__________________
i31.tinypic.com/vmvvx3.jpg
www.hp-i-wp.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~RicardoKaka F
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 15-11-2009 20:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 44
Ostrzeżeń: 0
Postów: 12
Data rejestracji: 15.11.09
Medale:
Brak

Kocham piłkę. Najlepiej mi idzie na bramce Uśmiech Nigdy mi nie wyszło ani nie wychodzi napastnik... Góra pomocnik ;P
Najbardziej lubię Real Madryt. Najlepsi piłkarze: Ricardo Kaka, Benzema, Ronaldo, Pepe, Marcelo, Raul, Raul Albiol, Casillas, itd Uśmiech
__________________
i27.tinypic.com/dr3zox.gif
Bardzo proszę, wszystkich giermków malfoj_sam_segz, o to aby wszyscy mieli jakąś sygnaturkę. Jeśli chcecie mieć taką jak ja to piszcie na PW, zapodam linka. ; )

Są w życiu chwile,
Kiedy jesteśmy skazani na samych siebie.
Tkwimy często w rozpaczy,
Pogrążeni w smutku dźwigamy swój krzyż,
Cierpimy, zamykamy się przed ludźmi.
Niekiedy jednak przychodzi na ratunek ktoś,
Kto bezinteresownie wyciąga do nas pomocną dłoń.
Ofiarowuje swoją pomoc bez granic,
Pragnie dźwigać krzyż razem z nami,
Dzielić nasz smutek na pół.
Jego obecność jest pocieszeniem, wybawieniem, otuchą...
Nie odwracajmy się do niego plecami,
Pozwólmy mu przy nas trwać.
Bowiem dobrze mieć kogoś
Na kogo można liczyć.
Mimo wszystko!

Edytowane przez RicardoKaka dnia 15-11-2009 20:24
Wyślij prywatną wiadomość
~Peepsyble F
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 15-11-2009 20:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6158
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,068
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Khem, khem.
Piłka nożna... Przemiłe wspomnienia. Co się tyczy gry w moim wykonaniu... Jednym słowem można opisać: tragedia. Grać nie potrafię, jestem w tej dyscyplinie totalnym zerem. (Pomijając już to, że w ogóle w wf'ie jestem kiepska.)
Cud, że potrafię trafić w piłkę, gorzej z resztą. Trafić, trafię. Kopnąć, kopnę. Piłka poleci? Poleci. Pytanie teraz gdzie. Zwykle albo trafiam w kogoś, co kończy sie tragicznie bądź piłka zostaje wystrzelona gdzieś daleko. Ewetualnie zabiera mi ją przeciwnik.
Wbrew pozorom lubię piłkę nożną. Oglądać, grac niekoniecznie. Jak leci jakiś mecz w telewizji to oglądnę, z miernym zainteresowaniem, ale to już u mnie sukces.
Wyślij prywatną wiadomość
~Ann F
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 15-11-2009 20:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2313
Ostrzeżeń: 0
Postów: 453
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Cóż zdecydowanie nie moja dyscyplina. Czasem z dziewczynami zagrany na rozgrzewkę w nogę - tak dla odmiany (codziennie gramy w siatkówkę - taki profil ;) ). Co do tej gry określę ją jednym epitetem - masakra. Jakby to ująć przeważnie biegamy, kopiemy się i psujemy instalacje elektryczną szkoły (pozostawię to bez wyjaśnienia... nie będę się kompromitować xD). Przynajmniej jest z tego dużo śmiechu. Meczy w tv nie oglądam, bo najzwyczajniej w świecie mnie to nie interesuje... ogólnie piłka nożna to dla mnie dyscyplina neutralna.
__________________
"Music the great communicator..."
Wyślij prywatną wiadomość
N
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 20-12-2009 16:36
Gość

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Mugol
Punktów: 0
Ostrzeżeń: 0
Postów: 0
Data rejestracji: ...dawno, dawno temu.
Medale:
Brak

Nigdy się nie nauczyłem grac. Nie wychodziłem z kolegami na dwór w tym celu. Na wf nieraz zmuszali mnie do stania na bramce albo na obronie, ale ja i tak nie umiem w to grac, zresztą nigdy mnie to nie interesowało. W ogóle przez sport, wf, a szczególnie nogę miałem (nadal mam, ale znacznie mniej) wiele kompleksów.
Wyślij prywatną wiadomość
~tallib F
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 20-12-2009 16:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 177
Ostrzeżeń: 0
Postów: 37
Data rejestracji: 03.11.09
Medale:
Brak

Ja osobiście, lubię gre w nogę. Pewnie dlatego, że od 10-tego roku życia trenuje. Uczęszczałem do klubu (obecnie 4-ligowego) KS Mszczonowianka. Mam bardzo dobre wspomnienia z tego okresu. W roku 2007/2008 zostałem wybrany najlepszym skrzydłowym naszego okręgu, poza tym wiele zwycięskich turniejów itp. Rok temu zakończyłem moją 'przygode' z tym klubem i miałem zamiar przejść nieco wyżej, a dokładnie do 1-ligowego Znicza Pruszków. Byłem tam na około 10 treningach, ale niestety z powodów prywatnych musiałem moją 'kariere' zakończyć. Obecnie trenuje w szkolnym klubie, ale to tak bardziej dla przyjemności.
Co do samej dyscypliny, to lubię pograć, interesuje się tym, ale nie mogę powiedzieć, że kocham tylko gre w noge itp. Lubię to bo od zawsze w to grałem i jestem dość dobry.
__________________
Bless for you ^^

http://hogsmeade....ad_id=2543 Zapraszam ; )
Wyślij prywatną wiadomość
~Courag F
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 20-12-2009 17:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2553
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,383
Data rejestracji: 22.01.09
Medale:
Brak

Noga! Noga! Noga! Grać lubię i gram! Ale mecze w tv mnie nudzą. Jeśli już oglądam to kibicuję Brazylijczykom, Niemcom, Anglikom lub jakiejś innej dobrej drużynie.
Zacznijmy od początku. Miałam być chłopcem i kiedy moja mama była w ciąży ze mną mówiła mojemu bratu, że na pewno będzie miał nareszcie małego braciszka (dodam, że moja rodzina składa się głównie z kobiet, bo mam 4 siostry i tylko jednego brata). Czekało go wielkie rozczarowanie, bo była dziewczynką. Szybko jednak okazało się, że nienawidzę sukienek i lalek barbie i mój brat nauczył mnie grać w piłkę. Na początku graliśmy w mieszkaniu gumową piłką i rozbiliśmy okno. Później grałam na podwórku. Głównie z chłopakami bo ja byłam jedyną dziewczyną.
W szkole gram na pozycji bramkarza lub kiedy mam zły dzień pomocnika i napastnika. Moim skromnym zdaniem gram całkiem dobrze. Gramy prawie na każdym WF-ie. Często zdarza się, że mamy WF z inną klasą i się nie mieścimy, więc gramy z tą klasą. Znacznie lepiej gra mi się z chłopakami niż z dziewczynami. Dziewczyny wchodzą mi w pole bramkarza (nie mam pojęcia jak to się profesjonalnie nazywa), rzucają się na piłkę jak nie wiem co, Kopią piłkę z całej siły i narzekają na siniaki na piszczelu (chy7ba zaczniemy dzwonić na pogotowie). Chłopaki to zupełnie inna bajka. Znają reguły i nie kopią mocno.
__________________
Przed zmianą nicka Crazy_LadyUśmiech

On Cię kocha - gra słów a rozum wyjałowiony
Gdy dla niego żyjesz i dla niego umierasz
On Cię kocha - Twój Bóg
Okrutny albo szalony
W dziele swym jak najgorszy sen
I nie wiem jak mógł na to wszystko pozwolić

Closterkeller "Auschwitz"
"Zdarza się, że nasze dłonie są puste, ale serce zawsze pełne i możemy rozdawać z nich tóżne wspaniałości: ciepło, dobroć, pociechę radość...
Frances Hodgson Burnett


[mp3][url=http://biedronka19.wrzuta.pl/audio/5FqXrmwx8Db/zy_-_12_-_czy_to_grzech_labedz[/mp3]



cbimg9.com/graphics/08/12/66069c.jpg
www.courag.photoblog.pl Wyślij prywatną wiadomość
~RAB F
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 21-12-2009 13:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 127
Ostrzeżeń: 0
Postów: 31
Data rejestracji: 17.12.09
Medale:
Brak

Jedna z moich pasji, mój ulubiony sport, choć coraz częściej wydaje mi się że granica czystej rywalizacji została dawno zatarta a obecnie to przede wszystkim pralnia wielkich pieniędzy.
Wyślij prywatną wiadomość
~about F
#58 Drukuj posta
Dodany dnia 25-12-2009 19:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1417
Ostrzeżeń: 0
Postów: 224
Data rejestracji: 11.10.09
Medale:
Brak

Szczerze? Grając w nią nie myślę o wbiciu jak największej liczby bramek, nie. Wolę się bawić i śmiać z tego, co wyczyniam na boisku. W praktyce dobra nie jestem, jednak w teorii...hm, to zupełnie co innego. Mecze ekstraklasy i pierwszej ligi śledzę namiętnie. Dlaczego? Ano dlatego, ponieważ w pierwszej lidze znajduje się mój ukochany klub - Widzew. Co do klubów zagranicznych - nie mam swojego faworyta, o nie. Mój tata stawia na zakładach bukmacherskich, więc z tego powodu w mojej pamięci jest zakodowane wiele nazw klubów z różnych krajów [najbardziej w pamięci zapadła mi Saragossa]. Ostatnim meczem, jakim miałam okazję się cieszyć było stracie Barcelony z kimś tam. Nie pamiętam z kim, ponieważ ani mecz nie był za ciekawy, poza tym w połowie pierwszej połowy usnęłam.
PS. Jako nieliczna z dziewczyn w mojej klasie wiem co to spalony!

__________________
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.

Albert Einstein
Wyślij prywatną wiadomość
~Shemya F
#59 Drukuj posta
Dodany dnia 18-01-2010 23:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1628
Ostrzeżeń: 1
Postów: 665
Data rejestracji: 14.09.08
Medale:
Brak

Kiedyś piłkę nożną uwielbiałam - prawie codziennie w nią grałam i ciągle oglądałam mecze. Potem mi przeszło, ale zdążyłam zagrać w kilku miejscowych turniejach w drużynie klasowej i nawet zapisałam się do drużyny żeńskiej. ^^ Ale skończyło się na tym, że pochodziłam na kilka treningów i zagrałam 5 minut na jednym meczu...
Jeżeli chodzi o moją grę... to, cóż, może nie jest jakaś tragiczna, ale ja mam dużo sobie do zarzucenia. ;d
Aktualnie również od czasu do czasu zagram, a meczu naprawdę dawno nie oglądałam, ale jeżeli nie mam nic o wiele lepszego do roboty, to obejrzę, jakby leciał w telewizji. ;>
__________________
Everything dies
http://shivamix.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
^N F
#60 Drukuj posta
Dodany dnia 19-01-2010 18:38
Administrator

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -16000
Ostrzeżeń: 1
Postów: 2,936
Data rejestracji: 31.12.09
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal

Bardzo lubię piłkę nożną. Grać, kibicować, oglądać. Już nie mogę się doczekać tegorocznego Mundialu. Teraz w liceum, w ogóle nie gramy w nogę, nad czym ubolewam. To niesprawiedliwe, że tylko czasami chłopaki sobie grają w nią na w-fie. Nauczyciele uważają, że damska piłka nożna to strata czasu, bo dziewczyny nie mają żadnego pojęcia o piłce, co jest kompletną bzdurą. Jak graliśmy w gimnazjum, to zawsze mówiłam swojemu zespołowi, co ma robić, gdzie stać itp. W piłkę nożną jestem całkiem niezła.
Co do naszej reprezentacji, to nigdy nie oglądam z nią meczy. Poziom na jakim gramy jest po prostu fatalny. Nie interesuje mnie również Ekstraklasa i ogólnie polski futbol. Wolę pooglądać Ligę Mistrzów lub jakieś Mistrzostwa, gdzie piłka jest na wysokim poziomie, niż Polską drużynę.
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT