Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 274
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Sport
»»» Siatkówka
Drukuj temat · Siatkówka
Hogsmeade_pl F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 24-08-2008 00:50
Super Administrator

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Charłak
Punktów: 9
Ostrzeżeń: 0
Postów: 198
Data rejestracji: 31.07.08
Medale:
Brak

Co sądzicie na temat tego sportu? Uprawiacie go? Chodzicie na mecze i kibicujecie naszym?
http://hogsmeade.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Cally F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 00:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Slytherinu
Punktów: 440
Ostrzeżeń: 0
Postów: 155
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Kocham i wielbię ten sport, bez siaty żyć bym nie mogła. Kibicować? Owszem robie to ale zdecydowanie wole grać, dotychczas nie byłam w szkolnej reprezentacji czy czymś podobnym, ale teraz nowa szkoła i spróbuję. Bo jak tu żyć jeżeli bez tego nie umiem xD?
__________________
"Przez wszystkie te tysiąclecia ludziom nie udało się rozgryźć zagadki, jaką jest miłość. Na ile jest sprawą ciała, a na ile umysłu? Dlaczego związki doskonałe się rozpadają, a te pozornie niemożliwe trwają w najlepsze? Ludzie nie znaleźli odpowiedzi na te pytania i ja też ich nie znam. Miłość po prostu jest albo jej nie ma (...)"


img685.imageshack.us/img685/9907/lokim.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Ari F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 11:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 489
Ostrzeżeń: 1
Postów: 128
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Grać grałam ale amatorsko. Ogólnie nie oglądam sportu od czasu do czasu siatkówkę.
Wyślij prywatną wiadomość
~Madziam F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 11:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 270
Ostrzeżeń: 0
Postów: 80
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Uwielbiam grać w siatkówkę Oczko
To samo z kibicowaniem ;D
Wyślij prywatną wiadomość
!Ariana F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 17:03
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mistrz Zaklęć
Punktów: 2809
Ostrzeżeń: 0
Postów: 520
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak

Kocham, uwielbiam, ale tylko biernie. Od wielu lat mogłabym policzyć na palcach obu rąk ile meczów naszej reprezentacji nie oglądałam (kilka z MŚ 2006 bo były rozgrywane rano, gdy byłam w szkole i z LŚ 2008 bo byłam na wakacjach). Ostatni rok akurat był taki sobie jeżeli chodzi o rozgrywki naszych reprezentacji, ale ja oglądałam i kibicowałam mimo wszystko. Nienawidzę takich żałosnych kibiców, którzy cieszą się po wygranych a narzekają po porażkach. Przykładem może być zachowanie niektórych po ostatniej porażce męskiej reprezentacji z Włochami, kiedy to w przegranym 2Kotecek meczu odpadli z IO. Ogólnie rzecz biorąc bardzo przeżywam mecze siatkówki, potrafię skakać z radości, ale też nie raz zdarzało mi się płakać. Takie moje zboczenie. I ciągle nie mogę odżałować naszych, niestety, nieżyjących już siatkarzy - Arka Gołasia i Agaty Mróz.
Wyślij prywatną wiadomość
~LeMoNAdE F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 17:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 55
Ostrzeżeń: 0
Postów: 18
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Siatkówka jest świetna !, gram osobiście w zespole juniorów, i bardzo się nią interesuję, lecz nasi siatkarze oraz siatkarki, nie pokazali tego na IO w Pekinie .. ^_^
__________________
Potrzeba wielu, jest ważniejsza od potrzeb jednostki

^_^
www.et.splatterladder.com Wyślij prywatną wiadomość
~Lady James F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 17:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3783
Ostrzeżeń: 1
Postów: 309
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

bardzo lubie oglądać mecze siatkówki, zwłaszcza meżczyzn Oczko ale sama nie za bardzo lubię w to grać, boję sie piłki xD
Wyślij prywatną wiadomość
~Jimmy James F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 18:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Gracz Quidditcha Slytherinu
Punktów: 122
Ostrzeżeń: 0
Postów: 31
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Siatkówke, nie trenuje, bo mój braciszek trenuje, więc ja wypadam, nie możemy mieć wspólnych zajęć Rozbawiony Ale chętnie gram na WF-ie, oraz kibicuje naszym, hehe ale ludzikom z mojego miastowego klubu : ) Ale Polakom na Olimpiadzie cały czas kibicowałem, no to oni przegrali, zawsze tak jest jak ja im akurat kibicuje, no ale cóż... Patriotą jestem więc nie ma co i trzymam mocno kciuczki, aż do złamania ich : )
__________________
Literki są na Wakacjach, przykro mi...

RozbawionyRozbawionyRozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Irreplaceable_ F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 22:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2090
Ostrzeżeń: 1
Postów: 394
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

No jasne! Na mecze nie tylko w moim WwY ale i czasem na te w Warszawie czasem jeżdżę ;p Lubię ten sport, a właściwie to kocham ^^. Kibicuję przede wszystkim naszym chłopakom z drużyny polskiej ale i Amerykanom, czy tez Brazylijczykom. To dobre zespoły Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
!Claire Lethal F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 22:05
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Mistrz Zielarstwa
Punktów: 2821
Ostrzeżeń: 1
Postów: 383
Data rejestracji: 11.08.08
Medale:
Brak

Siatkówka. Joanna w klasach 1-6 zbierała 2 za zagrywki oraz przyjęcie na lekcjach WF-u. Mimo to uparcie oglądała mecze siatkówki w telewizji.

I nadeszło gimnazjum. Przełom. Joanna zgarnia 6 za serwy i przyjęcie. Ot tak, nagle. Jakby uwierzyła w siebie.

I cały czas ogląda mecze siatkówki. Z pasją, emocjami wypisanymi na twarzy. Płakałam chyba ze dwa razy. Raz na IO w Pekinie, gdy przegraliśmy z Włochami. Czasem drę się na całe gardło, czasem siedzę przybita, a czasem krzyczę ' blok, pacanie, blok! Jezuu!'.

Siatkówka to mój ulubiony sport obok hokeja. Bo ta gra ma w sobie to coś.

Oczywiście wolę siatkówkę mężczyzn. Ulubiony siatkarz? Kadziewicz. ;>
__________________

Z głupkami nie ma sensu rozmawiać, przed głupkami trzeba się bronić.


Wojciech Cejrowski
Wyślij prywatną wiadomość
~al_iraqia F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 22:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 376
Ostrzeżeń: 0
Postów: 173
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Uwielbiam siatkówkę! To zdecydowanie najlepszy sport ;D jak tylko mogę, to trenuję, oglądam naszych, kibicuję i gram! Rozbawiony
__________________
I'm Slim Shady, I'm the real Slim Shady, and you other Slim Shadys are just imitatin! web.hit.bg/pharaoh/1104230420_turesDark4.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
!Dominika F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 23:05
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2702
Ostrzeżeń: 0
Postów: 298
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Siatkówka to moje życie, uwielbiam oglądać, jak się da to nawet w szkole Wredny Jestem wiernym, prawdziwym kibicem, nie klnę na zawodników po przegranym meczu, tylko się razem z nimi załamuję, albo po wygranym skaczę z radości. Po przegranej z Włochami na IO chodziłam przybita przez długi czas. Ale ja w nich wierzę i wiem, że kiedyś w końcu złoto będzie nasze!
__________________
Bo w ogrodzie rośnie pnącze
w dzikim winie świat się plącze,
bo w ogrodzie dzikie wino
kto je tutaj siał dziewczyno.
Wyślij prywatną wiadomość
~Temeraire F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 31-08-2008 00:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2497
Ostrzeżeń: 1
Postów: 565
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

A ja mówię zdecydowane "nie" siatkówce, choć tylko jeśli to ja mam w nią grać. Nie znoszę tego, głównie dlatego, że robimy to na prawie każdej lekcji WF. Ileż można ? Nieważne, ile bym ćwiczyła - siatkówka zawsze była i będzie moją pietą Achillesa.
A oglądanie siatkówki w czyimś wykonaniu to już zupełnie inna sprawa... O ile mogę, chodzę na wszystkie mecze reprezentacji szkoły. Z zapałem kibicuję także reprezentacji Polski, a szczególnie drużynie męskiej.
Podsumowując - oglądać lubię, ale grać - nie znoszę.
__________________
[alt]
"Jeśli mówisz do Boga, jesteś religijny, jeśli Bóg mówi do ciebie - jesteś psychiczny" - House ;**
[/alt]
Wyślij prywatną wiadomość
~Cee F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 31-08-2008 19:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6020
Ostrzeżeń: 0
Postów: 635
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Niestety w szkole nie mamy wiele okazji do pogrania w siatkówkę - zazwyczaj siatkę rozstawiają tylko w połowie roku szkolnego, nad czym zwyczajnie ubolewam.
Ale jest to jedyny sport, jedyna gra zespołowa, którą wręcz kocham. Nie chwaląc się, jestem z tego dość dobra i nie unikam piłki, jak niektóre damulki z mojej klasy. Po prostu przy tym sporcie mogę odreagować i załapać jakąś dobrą ocenę.
Co do kibicowania naszym, nie jestem zapaloną fanką, ale gdy rozgrywane są ważne mecze, oczywiście, że oglądam... <:

Edytowane przez Cee dnia 03-11-2008 20:55
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady_Van_Tassel F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 31-08-2008 19:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3817
Ostrzeżeń: 1
Postów: 442
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Siatkówka to świetny sport Uśmiech Ja należę do tych co wolą oglądac. Przyznam się szczerze, że w siatę nie gram dobrze. W moim mieście jest znany klub SKRA. Byc może własnie dlatego polubiłam tą gre i teraz uwielbiam kibicowac naszym i ukochanej SKRZE (napewno wszyscy, którzy interesują się siatką znają ten klub, uważany za najlepszy w Polsce). Niestety choc w hali przy mojej szkole odbywają się mecze i czasem mamy darmowe bilety nie byłam jeszcze na meczu. Jak na razie tylko przed TV kibicuję ale już planuję oglądac na żywo (właśnie czekam na mecze). Ja jeszcze nie jestem prawdziwym maniakiem tak jak moja siostra Rozbawiony Ona o siatce i zawodnikach wie naprawde dużo ;D Jeżeli chodzi o zawodników ulubionych to :Mariusz Wlazły, i Pliński z mojej kochanej SKRY , a także francuz Staphane Antiga (też ze SKRY) i jeszcze Łukasz Kadziewicz.
Wyślij prywatną wiadomość
~Fiore F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 02-09-2008 17:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1185
Ostrzeżeń: 0
Postów: 210
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Siatkówka to moja ulubiona gra zespołowa, jeśli chodzi o to w co osobiście lubię grać, bo jednak wolę oglądać piłkę nożną (zależy oczywiście kto gra).
Ważniejsze mecze naszej reprezentacji staram się oglądać, jeśli nie zapomnę i nie są transmitowane w godzinach rannych. Chętnie poszłabym na mecz, bo często w moim mieście gości Liga Światowa, ale bilety są cholernie drogie.
Wyślij prywatną wiadomość
~Victoria F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 02-09-2008 17:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Charłak
Punktów: 14
Ostrzeżeń: 0
Postów: 8
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Uwielbiam siatkówkę. I raczej wolę grać, niż oglądać. Jestem w szkolnej drużynie i osiągamy sukcesy. Nie chwaląc się oczywiście, w ubiegłym roku szkolnym zdobyliśmy np.v'ce Mistrzostwo Rejonu, trzech punktów nam zabrakło. Siatkówka, to naprawdę fajny sport, a do tego może integrować. Jest to świetny sposób na spędzenie czasu, a w dodatku można parę kilo zgubić Oczko Wymaga dobrze umięśnionych rąk, a że ćwiczę siatkę i tańczę, to jak chcę przywalić jakiemuś natrętowi to ucieka Oczko
Same plusy Oczko
Ale oglądanie też jest całkiem fajne. Ja osobiścię wolę oglądać grę kobiet, ale faceci też ujdą w tłoku Uśmiech)
Wyślij prywatną wiadomość
~Ann F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 02-09-2008 19:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2313
Ostrzeżeń: 0
Postów: 453
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Uwielbiam siatkówkę dlatego chodzę do klasy spotrowej o profilu siatkówka. Stwierdzam, że bez siatki to już nie umiem żyć ale na szczęście codziennie na w-f gramy w siatkę.
__________________
"Music the great communicator..."
Wyślij prywatną wiadomość
~Lilyanne F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 02-09-2008 19:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2043
Ostrzeżeń: 0
Postów: 282
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Nawet ją lubię, nie powiem, ale tylko grać. Jak mam oglądać jakieś mecze w telewizji to palpitacji dostaje... grrr...xD
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Carrington F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 02-09-2008 19:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 482
Ostrzeżeń: 1
Postów: 222
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Mój ulubiony sport ;D w podstawówce chodziłam do klasy siatkarskiej ;] na szczęście w liceum będzie drużyna i treningi ;] Czasami z koleżankami jeździmy na mecze do Katowic xD
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT