Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

PS. Do bobów szczura w piwnicy, to forum naprawdę zdechło Płacze
~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

A co sądzicie o nowym serialu o HP dla HBO Max.
~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 129
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Kino
»»» Reklamy telewizyjne
Drukuj temat · Reklamy telewizyjne
~Elfka F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 09-05-2009 18:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 702
Ostrzeżeń: 2
Postów: 348
Data rejestracji: 02.05.09
Medale:
Brak

Wkurzają mnie tylko reklamy na TVN i 4 bo trwają dłużej niż sam film. A zwłaszcza reklamy Pomysł na.... Za to reklamy telefonów rządzą. A ja to ukazawszy się potwierdzam.
__________________
Serdecznie i gorące pozdrowienia dla Jamie Black NAJLEPSZEJ CZŁOWIECZYNY NA ŚWIECIE i dla Jamajki jej psa!
Wyślij prywatną wiadomość
~Lapa F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 09-05-2009 20:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2607
Ostrzeżeń: 0
Postów: 257
Data rejestracji: 01.05.09
Medale:
Brak

Wkurzają mnie tylko reklamy na TVN i 4 bo trwają dłużej niż sam film

Zgadzam się z tym w zupełności. Albo w telegazecie lub w jakimś przewodniku po programach jest napisane że film zaczyna się o np. 20:00 a tak naprawdę ok 20:07. Ja nie cierpie tej reklamy magazynu na "Ti**"
Ale zgadzam się że reklamy telefonów są najlepsze
Wyślij prywatną wiadomość
~Alanette Vieira Malfoy F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 09-05-2009 20:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gajowy Hogwartu
Punktów: 985
Ostrzeżeń: 1
Postów: 103
Data rejestracji: 08.03.09
Medale:
Brak

Zdecydowanie najbardziej podobają mi się reklamy Plus GSM, one naprawdę budzą emocje.
Jeśli uważacie, że reklamy na TVN są najgorsze, to nie oglądaliście chyba Polsatu... Kiedyś zechciało mi się oglądać ''Harry'ego Pottera i Kamień Filozoficzny'' w telewizji Polsat. Pożałowałam -- reklamy przerywały film w kluczowych momentach (niby wszystkie reklamy tak przerywają, ale...) i dosłownie co dziesięć -- piętnaście minut. Szok. Nie można było nacieszyć się nim do końca... Niestety, Polsat to prywatna telewizja...
Przypomniała mi się także sytuacja z wakacji. Włączam telewizor, gdyż w programie zapowiedzieli, iż o 14:00 będą ''Miodowe Lata''. Patrzę na zegarek -- czternasta. Patrzę na telewizor, porównując z zegarkiem -- reklamy trwały do godziny 14:01. Potem zaczęła się pierwsza część serialu, która skończyła się o 14:08... I w dodatku serial ten ma trzy części, każda oddzielana reklamami.
Niemniej, narzekaniem niczego się nie zmieni, trzeba dostać się do KRRiTV:P.
__________________
Oddana Quidditchowi na zawsze.
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Shadow F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 21-07-2009 12:14
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3615
Ostrzeżeń: 0
Postów: 630
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Bloków reklamowych nienawidzę! Ogólnie reklamy lekceważę, gdy tylko na taką natrafiam w telewizji to od razu przełączam kanał ale często to i na tym następnym programie jest inna reklama... wtedy wstaje od telewizora do kuchni czy robię coś innego bo przecież reklamy trwają około 10 minut, standardowo, a ja w tym czasie przelecę cały dom pięć razy i jeszcze do toalety zdążę...
Najgorsze jednak są reklamy jak wieczorem film jakiś oglądam. Zaczyna się film i po 15 minutach, pyk przerwa, która trwa drugie 15 minut... Normalnie można zapomnieć o co chodziło w filmie przed chwilą bo ci reklamy mózg wyprały (o jeżeli je w ogóle oglądasz ^^)
Jak dla mnie żadne a to żadne reklamy nie są fajne i uporczywie staram się ich nie oglądać, ale często gęsto i tak z nudów patrzy się w ten TV a te reklamy lecą, więc niestety uda mi się czasem coś obejrzeć...
__________________
"Never put off until tomorrow what you can do the day after tomorrow."
Wyślij prywatną wiadomość
~al_kaida F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 05-08-2009 00:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2217
Ostrzeżeń: 0
Postów: 501
Data rejestracji: 15.10.08
Medale:
Brak

Z jednej strony niecierpię reklam, a zwłaszcza ich ilości na ukochanym TVNie i Polsacie. Ale z drugiej strony niektóre są powalające, jak np. reklamy Żubra, Simplusa czy Biedronki. Zwłaszcza reklamy Biedronki mogłabym oglądać po kilka razy Rozbawiony
__________________
Wbrew powszechnie panującym pogłoskom, al_kaida jest rodzaju żeńskiego.

i54.tinypic.com/s1430i.gif
______________________________________________
Pozdrowienia dla wszystkich, którzy czytają moje wypociny Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
!leea F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 22-04-2010 20:34
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

Według mnie, reklamy się przydają- 1, maksymalnie 2 na film, jednak kiedy jest więcej są tylko męczące, i to bardzo. Szczególnie na Polsacie, gdzie są nadawane co 5 min przez jakieś 10min. Najbardziej nie lubię reklam: kostek rosołowych, zup z proszku, bulionetek, turbodynomena, sagi i farby do włosów. Lubię natomiast: Heyah, biedronki, Żubra i Simplusa ( ale ostatnio, straciły swój blask ).
__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.

Edytowane przez leea dnia 22-04-2010 20:35
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
~Lajla F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 23-04-2010 15:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2276
Ostrzeżeń: 2
Postów: 537
Data rejestracji: 16.03.10
Medale:
Brak

Reklamy produktów spożywczych są nudne i nie potrzebne. Nie cierpię, gdy przerywają mi jakiś fajny film i trwają strasznie długo. Czasami przydaje się przerwa, ale niech ona będzie dość krótka... Ulubionych reklam nie mam, lecz lubię jak reklamują filmy, bo zazwyczaj nie zaglądam do programu, to chociaż z reklamy się dowiem co będzie lecieć. Oczko
__________________
Śmierć moja zwabiła wiatr w niedomknięty słoik
Potem śmierć zasiała mak - wiatr się ukoił
Ten wiatr - on do kolan jej padł.
Wyślij prywatną wiadomość
~malfoj_sam_segz F
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 23-04-2010 16:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9603
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,479
Data rejestracji: 27.07.09
Medale:
Brak

Też jak większość z Was, nie lubię reklam, szczególnie tych na TVN-ie i Polsacie, bo te tam trwają niemiłosiernie długo. Był nawet taki demotywator "Reklamy w Polsacie przedłużyły życie pasażerom Titanica o 30 minut."
Mam swoje ulubione reklamy, tylko większość z nich jest już nie emitowana. Reklama Heyah z Czerwonym Kapturkiem, reklama banku ING z chłopcem krzyczącym "Tato, tato kupa!" i parę reklam Plusa - te wymionione są świetne.
__________________
img192.imageshack.us/img192/5424/10y036u.png

Edytowane przez malfoj_sam_segz dnia 23-04-2010 16:44
Wyślij prywatną wiadomość
!Tom_Riddle F
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 09-05-2010 12:44
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 17516
Ostrzeżeń: 0
Postów: 707
Data rejestracji: 05.04.10
Medale:
Medal

Właśnie najbardziej w stacjach komercyjnych denerwuje mnie to, że kiedy oglądam jakiś fajny film, to po kilkunastu minutach przerywany jest reklamami! Dobra, ludzie chcą zarobić, ale równie dobrze mogą je puszczać przed filmem, kiedy oglądalność też jest wysoka!
Niektóre reklamy są naprawdę denne, ale znam pare takich, które bardzo przypadły mi do gustu ze względu na swój komizm lub bezsensowność. Godne uwagi reklamy to: Plusa i niezwyciężony kabaret MumioUśmiech, Kinder Bueno, Simplus... Jest ich całe mnóstwo, ale nie da się wymienić wszystkichUśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Eisblume F
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 09-05-2010 13:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1201
Ostrzeżeń: 1
Postów: 290
Data rejestracji: 04.05.10
Medale:
Brak

Oglądam sobie reklamy, a tu wyskakuje film -,-
Najgorzej jest chyba z reklamami na TVN i Polsacie. Przerywają nimi film co 10-15 min i to zawsze w najlepszych momentach.
Nie ukrywam, że niektóre reklamy są naprawdę komiczne i lubię je oglądać, ale większość to bezsensowne gadanie o jednym i tym samym.
__________________
"Tak, Harry, jesteś prawdziwym panem śmierci, ponieważ prawdziwy jej pan nigdy przed nią nie ucieka. Godzi się z tym, że musi umrzeć, i wie, że są o wiele gorsze rzeczy od umierania."

"Harry Potter i Insygnia Śmierci'' <333
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 07-01-2014 18:40
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Jako dziecko zachwycałem się reklamami zabawek ( a może lepiej sklepów z zabawkami ) - zwłaszcza jak zbliżały się święta Bożego Narodzenia. Młodsza siostra skakała z radości jak w telewizorku zachęcano do kupna lalek Barbie. Teraz mnie zwyczajnie irytują. Szukam kanałów filmowych, na których można od A do Z film obejrzeć - bez 45 minutowego bloku reklamowego - podzielonego zazwyczaj na 3 części. TVN i Polsat chyba biją rekordy, ale statystyk nie prowadzę. Kiedyś z siostrami graliśmy sobie w "zgadnij co to za reklama" - trzeba było odgadnąć jakiego produktu dotyczy dana reklama, zanim nazwa nie została wypowiedziana, czy też nie pojawiła się na ekranie. Nie wiem czy któreś mi się spodobały. Zapadły w pamięć, i owszem. Ta Pepsi, w której występował olbrzym z Ligi NBA Shaq O'Neal...
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png
Wyślij prywatną wiadomość
`RazorBMW F
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 07-01-2014 19:12
Moderator (F)

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Lord
Punktów: 820792
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,222
Data rejestracji: 04.10.09
Medale:
Medal

[url]http://www.youtube.com/watch?v=zBKSLS2xDbk[/url]

Inne mogą nie istnieć, best ad ever <3

Ale fakt, TVN czy Polsat przesadzają z reklamami, ale wynika to z tego, że w trakcie filmu jest większa oglądalność niż przed. Do tego, stacje te są komercyjne, a nie jak kiedyś w BBC, gdzie wcale nie było reklam (nie wiem, jak jest teraz, ale skoro kiedyś była to w 100% państwowa stacja...)
__________________
Pozdrawiam drogi Gościu =]

A WORLD
NOT OF MY MAKING

YET A WORLD
OF MY DESIGN

SO STRANGE
AND SO FAMILIAR

BUT NO MATTER HOW DISTANT
IN TIME OR SPACE

ONE CONSTANT REMAINS
CHAOS

Techno jest w podziemiu...!
Legacy of Detroit Techno | Jeff Mills | Underground Resistance | Cybotron
Moshic Akbar! Viva La Underground!
http://ja.gram.pl/RazorBMW Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT