Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

PS. Do bobów szczura w piwnicy, to forum naprawdę zdechło Płacze
~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

A co sądzicie o nowym serialu o HP dla HBO Max.
~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 182
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Bal przebierańców
Drukuj temat · Bal przebierańców
~nymph F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 24-11-2008 15:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1070
Ostrzeżeń: 2
Postów: 531
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Na andrzejki w naszej szkole organizują bal przebierńców Rozbawiony ale nie mam żadnych pomysłów na kostium :/ Macie jakieś fajne śmieszne i ciekawe propozycje i pomysły ??
Wyślij prywatną wiadomość
~Cameron F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 24-11-2008 15:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 589
Ostrzeżeń: 0
Postów: 117
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Nie lubię balów przebierańców, kiedyś się musiałam przebrać, bo pani kazała. I wyglądałam bardzo dziwnie, ale najśmieszniej ze wszystkich. I tak jak ja, możesz założyć na siebie wszystko co znajdziesz w szafie. Nie wiem, cokolwiek, jakieś części stroju z hallowen, jakąś koszule w kratkę od taty i możesz sobie potapirować włosy. Ja jeszcze miałam siatkę, to chyba była z tesco czy z Geant'a siatkę z napisem "tanio i dobrze" czy jakoś tak. Koleżanka mi ją założyła na spodnie i się wszyscy ze mnie śmiali xD. Pamiętam to. I możesz się jeszcze za jakiegoś zwierzaka przebrać ;D. Mój kolega na przykład miał strój królika kiedyś.
__________________
s6.zapodaj.net/images/37523503.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Chichuana F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 24-11-2008 16:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1265
Ostrzeżeń: 0
Postów: 187
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

Przebierz się za wampira! ;D
Na ostatnim balu przebierańców byłam dawno temu, bo jeszcze w podstawówce. Byłam czarodziejką, ale głupi miałam strój. Z tego, co pamiętam przebierałam się kiedyś za biedronkę i za pajaca! xD Ech, stare dzieje...

Niby w liceum nie ma czegoś takiego jak bale przebierańców, ale ja miałam dyskotekę w stylu lat 60, 70 i 80. Byłam hippisem! Uśmiech
__________________
Profil jest już nieużywany. Nadal jestem wielką fanką HP, ale wyrosłam już z portali fanowskich.

Polecam "A Very Potter Miusical" i "A Very Potter Sequel" wyprodukowane przez StarKid. Aż szkoda, że w Polsce są tak mało popularni! Rozbawiony

Edytowane przez Chichuana dnia 24-11-2008 16:45
Wyślij prywatną wiadomość
~Cee F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 25-11-2008 14:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6020
Ostrzeżeń: 0
Postów: 635
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

U nas zazwyczaj są zwyczajne dyskoteki na andrzejki, ale kiedyś, w klasach I - III zawsze robiło się Andrzejki. Pamiętam, stroje były najprzeróżniejsze. Wiadomo, że Andrzejki kojarzą się z wróżbami, więc mogłabyś obmyśleć pomysł właśnie pod tym kątem? Kto wróży? Cyganka? Ja kiedyś byłam tak przebrana i wygrałam konkurs na najlepsze przebranie. :> Sam strój nie jest pracochłodnny... Mocny makijaż jedynie, a z ubrań oczywiście szeroka kieca, jakieś bransolety, koniecznie wzorzysta i świecąca bluzka oraz buty na wysokiej koturnie. Pamiętaj także o fikuśnych kolczykach.

Edytowane przez Cee dnia 25-11-2008 14:59
Wyślij prywatną wiadomość
~Tanya F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 25-11-2008 15:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5038
Ostrzeżeń: 0
Postów: 355
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Pamiętam, pamiętam. Stare dobre czasy... No ale ja za nimi nie przepadałam, po prostu nie lubiłam się przebierać. Zawsze w Andrzejki moje koleżanki przebierały się za najróżniejsze postacie z bajek, a ja zwykle zakładałam skromną sukienkę i tyle.
Kiedyś, bodajże byłam wtedy w szóstej klasie, w szkole został zorganizowany konkurs na najśmieszniejsze przebranie. Nie wiem z jakiej to okazji było. Pamiętam, że mój kolega (157 cm. wzrostu ^^), obwinął się cały papierem toaletowym i był mumią x D Super to wyglądało. Strój bardzo fajny, ale ( podobno) nie wygodny. Zrób z siebie 'wariata', w pozytywnym znaczeniu tego słowa oczywiście : P Stwórz własne kombinacje odnośnie stroju, tak, aby wyszedł jak najzabawniej. Włosy jak najbardziej podtapiruj, i jakiś śmieszny makijaż. x D
__________________
s3.amazonaws.com/hottopic_shockhound_production/images/20817/67557_GunsNRoses_003.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~mistake F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 25-11-2008 20:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2208
Ostrzeżeń: 2
Postów: 999
Data rejestracji: 13.09.08
Medale:
Brak

Ja zawsze za cygankę się przebierałam, bo najłatwiej. Jakaś tam kolorowa kiecka, chustka na głowę, kolczyki i bransolety. Jeszcze ja mam trochę urodę podobną do Romów więc jeszcze łatwiej mi było. Buty też na koturnie i obowiązkowo wyraźny makijaż. Wampir to też niezły pomysł Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Aranoisiv F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 25-11-2008 21:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Opiekun Ravenclawu
Punktów: 3393
Ostrzeżeń: 0
Postów: 819
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

U mnie bale były na karnawał, ale tylko w klasach I-III. Teraz dyskoteki, i na andrzejki (juz była), i na karnawał. Zwykle przebierałam się za księżniczkę, ale raz zaszalałam i byłam cheerlederką (wiem, że źle napisałam, mam nadzieję, że zrozumiecie).
Propozycje? Jak już mówiono, Cyganka. Może wróżka albo elf? Jakaś sukienka czy spódniczka, balerinki... Ale polecam moją cheerlederkę xD. Wystarczy dość krzykliwa spódniczka (mini najlepiej), top i może pompony z bibuły? Najlepiej umówić sie z kilkoma koleżankami.
__________________
Allons-y!
Wyślij prywatną wiadomość
~Irreplaceable_ F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 26-11-2008 21:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2090
Ostrzeżeń: 1
Postów: 394
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

O matko jak ja dawno nie byłam na żadnym tego typu balu... ^^ a szkoda. Zawsze ubaw był świetny hjehje...
Można za wiele się osób przebrać. Ja np. przebrałam się raz za kota, potem za mysz, a ostatnio w ostateczności za Czerwonego Kapturka ^^. Jeśli masz coś żółtego to przebierz się za Lunę z VII części ^^ . Albo za kogoś innego z HP. Jeśli nie, to np. za słońce, Pippi, jakiegoś zwierzaka ^^
Wyślij prywatną wiadomość
~antybratek F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 04-12-2008 20:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 699
Ostrzeżeń: 1
Postów: 260
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Coz, czy konkretnie musi być to coś? Ja na twoim miejscu ubrałabym się ciekawie, ale w nic określonego. Moze przybierzesz styl cyganki czy czarownicy, bo to kojarzy się z andrzejkami? To już wszytko zależy od ciebie. Najważniejsze, byś w swym stroju czuła się dobrze, a nie nieswojo, lecz dystyngowanie?
Ja przebieram się na bal choinkowy. Lubie to robić i wszyscy trochę się z tego śmieją. Kiedy pewnego razu namalowałam sobie na twarzy farba motyla, wszyscy się śmiali, ale ja czułam się dobrze, to było dla mnie najważniejsze. I wygrałam konkurs na najlepsze przebranie. Tak samo jeszcze wcześniejszego roku, w którym przebrałam się za Chinkę. Nawet kupiłam czarna perukę, bo kto widział Chinkę z blond włosami???
Sa rożne rzeczy. Raz chłopak ze szkoły przebrał się za stracha na wróble. Ludziom bardzo podobał się jego kostium. Wytęż umysł.
__________________
Dawny charpak1

"I solemnly sware I am up to no good."

"Mr Moony presents his conpliments to Professor Snape, and begs him to keep his abnormally large nose out of other people's buissness."

"Mischief managed."
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermiona_Lily_tusia F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 04-12-2008 20:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Prefekt Gryffindoru
Punktów: 431
Ostrzeżeń: 2
Postów: 268
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja na karnawał w I-III przebierałam się na hiszpańską tancerkę. Możesz się przebrać za cyganką. Bardzo łatwo znaleźć kostium: jakaś kwiecista spódnica. Bluzka z dużymi wzorami, chusta na włosy i dużo biżuteriiJęzyk
__________________
hogsmeade.pl/images/hat/gryffindorm.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~al_kaida F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 14-08-2009 23:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2217
Ostrzeżeń: 0
Postów: 501
Data rejestracji: 15.10.08
Medale:
Brak

Ja prawdę mówiąc balów przebierańców nie lubię. Nigdy nie znajdywałam radości w pokazywaniu się jako ktoś inny. Zazwyczaj na takie okazje ubierałam się normalnie i jak ktoś się mnie pytał za kogo jestem przebrana to mówiłam, że za samą siebie.
__________________
Wbrew powszechnie panującym pogłoskom, al_kaida jest rodzaju żeńskiego.

i54.tinypic.com/s1430i.gif
______________________________________________
Pozdrowienia dla wszystkich, którzy czytają moje wypociny Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Diamond F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 20-08-2009 16:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Konduktor Błędnego Rycerza
Punktów: 903
Ostrzeżeń: 2
Postów: 295
Data rejestracji: 06.08.09
Medale:
Brak

hahaha bale przecieranców sa chore <lol2> nie wiem kto to wymyslil Uśmiech)
Ja całe życie w podstawówce byłam wróżką, - mama chyba nic innego nie mogła wymyslec RozbawionyRozbawiony
__________________
pozdrawiam drogi Gościu :*

"Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony"
Wyślij prywatną wiadomość
~Ospina11 F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 20-08-2009 17:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 265
Ostrzeżeń: 2
Postów: 76
Data rejestracji: 18.05.09
Medale:
Brak

nie lubie balów przebierańców Zniesmaczony teraz na andrzejki m to mam dyskoteki,ale w klasach I-III miałam właśnie bale.W I klasie byłam "królową nocy" hah Rozbawiony w II indianką(ooo to jest baardzo proste.!! ;P) a w II nie pamiętam :\ do wyboru do koloru Rozbawiony
__________________
"Zaraz Krum zrobi BUM.! "
: *

"by poznać przyszłość,
trzeba wrócić do przeszłości..."
: *



Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE


pozdrowienia dla drogi Gościu,oraz całego hogs.!
Wyślij prywatną wiadomość
~harrygryfoniak F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 20-08-2009 17:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 305
Ostrzeżeń: 2
Postów: 148
Data rejestracji: 20.08.09
Medale:
Medal

pierwsza klasa to byłem Harrym Potterem xD
Druga klasa byłem muzumanem Cool
dalej już nie było niestety
w przedszkolu bylem raz pajace Rozbawiony
__________________
hogsmeade.pl/images/Galeria%20chway%20userbar%20kopia.png

hogsmeade.pl/tiara,gryffindor,on.gif
Gryffoni rządzą
www.harry.dzs.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Madlenne F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 20-08-2009 17:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1654
Ostrzeżeń: 0
Postów: 401
Data rejestracji: 08.02.09
Medale:
Brak

Bale przebierańców, tak samo jak wesela czy różne inne uroczystości z dużą liczbą gości to zawsze był mój horror.
Jeśli chodzi o bale, to miałam prawdziwego niefarta co do kostiumów. Plamiłam je sokiem, albo rozdzierałam zahaczając rąbkiem sukienki o coś ostrego... Masakra.
A co do przebrań: byłam przebierana głównie za księżniczkę (bez komentarza...), raz za Słoneczko, a raz za Zimę. Jeśli chodzi o przebieranki w liceum i gimnazjum to głównie stroje cygańskie, raz za malarkę, a na ostatnie andrzejki miałam przebranie antyterrorystki Rozbawiony.
Razem z koleżanką, przebraną za terrorystkę robiłyśmy furorę w szkole. Jeśli chodzi o polecenie przebrania to ciekawe są przebrania anioła i diabła, dresiarzy, "lalek barbie" itp.

__________________
I heard your voice through a photograph
I thought it up and brought up the past
Once you know you can never go back
I've got to take it on the otherside


http://hogsmeade....ad_id=2030
Wyślij prywatną wiadomość
~Crima F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 22-08-2009 21:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 685
Ostrzeżeń: 0
Postów: 217
Data rejestracji: 30.07.09
Medale:
Brak

U nas są bale przebierańców dla klas I-III, szczerze za tym tęsknię. ;< Teraz mamy dyskoteki, a muzyka jest badziewna tam. </3
Zawsze się przebierałam za czarownicę, kiedyś chyba za księżniczkę, ale tylko raz.. ;D Mam jeszcze ten mój słynny kapelusz, co prawda podarty z każdej strony, ale jest. ;]
__________________
I' m so happy, cause today I found my friends. They' re in my head.
- Kurt Cobain.
www.crima.fbl.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Cointreau F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 23-08-2009 00:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1433
Ostrzeżeń: 0
Postów: 525
Data rejestracji: 11.06.09
Medale:
Brak

Kurczę, uwielbiałam bale, szkoda, że raczej nieprędko będę miała okazję być na następnym.
Przeważnie przebierałam się w jakieś księżniczki, Czerwonego Kapturka i inne takie dziewczyńskie postaci ;/
Teraz bym się przebrała za siostrę szpitalną z wielką strzykawą w ręce ;]
Albo w jakąś charakterystyczną postać książkową, albo filmową, np. w Lunę ;] albo w Bellatriks :D:D
Mogłabym się jeszcze przebrać w takiego złodzieja, jak są w Simsach :D A wg mnie niezłe byłoby jeszcze przebranie się za np. Amy Winehouse albo za Billa z Tokio Hotel :D
__________________
~~
Wyślij prywatną wiadomość
~Niewidka F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2009 22:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1969
Ostrzeżeń: 0
Postów: 487
Data rejestracji: 05.04.09
Medale:
Brak

A ja zbytnio się kreatywnością w 1-3 nie wykazywałam. Zawsze byłam ubrana za wiosne. Uh-oh! Czyli zielone coś z kolorowymi kwiatkami zarzucone na placy, no i chyba jakiś kapelusz na głowie. Ale nie wspominam tego jakoś specjalnie dobrze. Nigdy nie lubiałam balu przebierańców, bo za długo się zastanawiałam i zawsze szłam w tym samym. Teraz w gimnazjum nie ma takich bali i nie narzekam.
__________________
Najtrudniej jest widzieć słońce, wierzyć w słońce i nie czuć ciepła.
Wyślij prywatną wiadomość
~malfoj_sam_segz F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2009 11:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9603
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,479
Data rejestracji: 27.07.09
Medale:
Brak

W gimnazjum teoretycznie mamy bale przebierańców, ale nikt się nie przebiera, lecz w tym roku był wyjątek. Dwaj chłopcy przyszli w kombinezonach narciarskich i byli na kolorowo ubrani. To było piękne ;d
A ja osobiście już w przedszkolu miałam bale przebierańców i nawet mam zdjęcia. Raz byłam panią wiosną, czerwonym kapturkiem i oczywiście parę razy księżniczką/króleweną jak to dzieci w tym wieku zawsze chcą być : D
__________________
img192.imageshack.us/img192/5424/10y036u.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Loonyy F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 21-04-2010 22:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1752
Ostrzeżeń: 3
Postów: 419
Data rejestracji: 18.03.10
Medale:
Brak

Kocham bale przebierańców. W mojej szkole ich nie ma, ale za to jak jeżdżę do Gd to tam się baluje. Kocham, kocham, kocham. Uwielbiam się przebierać, zakładać maski, malować się dziwnie, czesać, ubierać. Czuję się wtedy jak w bajce jakiejś <3. To wciąga, jestem od tego uzależniona. Jak się spotykam z przyjaciółmi w Gd, często robimy takie imprezy.
__________________
Nigdy nie mogłam pogodzić się z kreowaniem mnie na symbol seksu. Z seksu uczyniono przedmiot. Nienawidzę myśli, że mam być przedmiotem.
Bóg umiera jeśli go nie kochamy, ale ja nie umarłam, choć nikt mnie nie kochał.
www.photoblog.pl/loonyy Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT