Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 332
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Książka
»» Dyskusja ogólna
»»» Ulubiony bohater serii
Drukuj temat · Ulubiony bohater serii
~raven F
Dodany dnia 24-01-2013 19:13
Troll

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -1
Ostrzeżeń: 1
Postów: 3,922
Data rejestracji: 03.01.13
Medale:
Medal

Zdecydowanie Syriusz Black. Uwielbiam też wszystko co jest związane z Syriuszem - jego dom przy Grimmauld Place i Stworka. Nie znoszę tylko jego chrześniaka Oczko Śmierć Syriusza dotknęła mnie jak żadna inna w serii. Nie mogę JKR wybaczyć, że go usmierciła, a twórcom filmów o Potterze, że tak go "zepsuli" - gdzie ten ślad dawnej urody?! Poza tym, czy on nie miał mieć czarnych włosów? Oldman, nie umniejszając jego osiągnięć, wyglądał jako Syriusz po prostu obrzydliwie. Na drugim miejscu jest Remus Lupin, którego również twórcy filmów skrzywdzili. Ostatnie miejsce na podium zajmuje Severus Snape - na jego filmową wersję przynajmniej można popatrzeć z radością Oczko
__________________
j.gifs.com/J6PONg.gif




Everything is catching up with me
I awake to find I'm not at all where I should be
And it feels I'm getting to the end
And it's hard to figure out what's real and what's pretend


***


I look inside myself and see my heart is black
I see my red door and it has been painted black
Maybe then I'll fade away and not have to face the facts
It's not easy facin' up when your whole world is black


***


Ten świat to kompilacja chwil, koegzystencja wad, a w nim
My wciąż zadeptujemy się, liczę się tylko ja, nigdy Ty
Ja chcę zatrzymać się
Ten czas może surowy jest, lecz daje więcej, niż zabiera nam
A my realizujemy plan, jutro ważniejsze jest, niż to co jest teraz

Czy wiesz, że teraz jest twój czas, by krzyczeć?
Ten jeden raz niech zadrży świat
Dokładnie teraz trwa twe całe życie
Kolejnych szans chwilowo brak...



ZWYCIĘŻĄ CI, CO NIENAWIŚCIĄ SILNI
SZYDZĄ Z INNYCH




Pytania? Uwagi? Masz głos! Kliknij i przemów:
I am little pieces that were picked up on the way...

I'm not living, I'm just killing time.


Alergia. Na życie.
Wyślij prywatną wiadomość
~Magkropka F
Dodany dnia 29-01-2013 18:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 124
Ostrzeżeń: 0
Postów: 28
Data rejestracji: 29.01.13
Medale:
Brak

Hermiona, jest błyskotliwa, mądra, odwarzna, a przedewszystkim jest w odpowiednich momentach motorem napendowym dla Harrego i Rona, wtedy kiedy trzeba powstrzymuje ich od robienia głupot. Hermiona ma dobrą intuicję, potrafi dobrze analizować, a przedewszystkim umie logicznie myśleć. Jest szczera, wierna swoim poglądą i niezmienna w uczuciach. Jest moim zdaniem najlepszą postacią w książce. A gra aktorska Emmy w filmie jest perfekcyjna.
__________________
Magkropka
Wyślij prywatną wiadomość
~Grangeromaniaczka F
Dodany dnia 29-01-2013 18:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 109
Ostrzeżeń: 0
Postów: 49
Data rejestracji: 04.12.12
Medale:
Brak

Hermiona Granger, ponieważ imponowała mi swoją inteligencją. Dzięki niej polubiłam naukę i zaczęłam pogłębiać swoja wiedzę. Jest dla mnie autorytetem Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
Dodany dnia 29-01-2013 22:51
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Tutaj nie mam najmniejszej wątpliwości - Severus Snape ! Od pierwszego momentu książki stał się moim ulubionym bohaterem. Fascynowała mnie jego tajemniczość, niedostępność, sarkazm czy ironiczne uwagi pod adresem Harrego Oczko

Zakładałem, że skoro fascynowała go czarna magia, to musiał mieć coś wspólnego z Czarnym Panem ( potwierdzenie nadeszło w IV tomie ). Podejrzewałem także, że mimo wszystko stoi po dobrej stronie - nawet w "Księciu Półkrwi" w niego nie zwątpiłem - zaskoczyła mnie tylko jego wielka miłość do Lilly...
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Bou F
Dodany dnia 01-02-2013 21:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2195
Ostrzeżeń: 1
Postów: 682
Data rejestracji: 27.04.10
Medale:
Brak

Luna! Uwielbiam ją. Jest do mnie strasznie podobna. Też jestem samotniczką i żyję w swoim świecie. Podziwiam ją, nie przejmuje się niczym ani nikim. A nawet jeśli to nie okazuje tego, zawsze jest optymistyczna i ma nadzieję nawet kiedy wszyscy inni ją tracą.
Wyślij prywatną wiadomość
~Patricia F
Dodany dnia 04-02-2013 09:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 243
Ostrzeżeń: 0
Postów: 90
Data rejestracji: 07.07.12
Medale:
Brak

Moją ulubioną bohaterką jest Luna, bo pokazuje, że choć możesz być wyśmiewany i uważany za dziwoląga to i tak możesz zrobić coś wspaniałego i znaleźć przyjaciół. A poza tym kocham jej wypowiedzi i sposób mówienia Rozbawiony

Mam trójkę ulubionych bohaterów, więc może ich tylko wymienię i w skrócie napiszę, za co ich podziwiam:
1. Neville - pokazał, że przyjaźń i odwaga są ważne, nawet jeżeli jesteś uważany za beztalencie i gapę.
2. Harry - nauczył mnie, co to znaczy przyjaźń, odwaga, bohaterstwo...chyba sami wiecie o co mi chodzi.
3. Syriusz - przyjaciele są najważniejsi. Nie licząc tego był bardzo inteligenty i dlatego go uwielbiam.
Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~AmeliaBlack F
Dodany dnia 07-02-2013 14:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 145
Ostrzeżeń: 0
Postów: 31
Data rejestracji: 03.02.13
Medale:
Brak

A ja lubiłam wszystkie postacie. Każda była inna, niepowtarzalna, każda wnosiła coś innego do serii. Jeśli jednak mam ograniczyć się jednak do jednej lub kilku osób to na pewno w czołówce znajdą się bliźniacy Weasley. Ich poczucie humoru, ciągła beztroska, nawet w trudnym czasie wojny ("Czemu cię martwi Sam Wiesz Kto, zatroszcz się lepiej o Q-py blok" Uśmiech ) ... to było naprawdę bardzo optymistyczna odskocznia od szarych, życiowych realiów Uśmiech Dlatego bardzo dużym ciosem była dla mnie śmierć Freda. Poczułam się tak, jakby umarła bardzo ważna dla mnie osoba. Nie wspomnę już o tym, że ryczałam potem do trzeciej nad ranem Płacze Bardzo lubiłam także Dumbledore'a i jego życiowe mądrości. Zauważyłam też pewną zależność. Wszyscy bohaterowie, do których się przywiązuję - w mniejszym lub w większym stopniu - prędzej czy później umierają wtf to trochę frustrujące.
__________________
media.tumblr.com/tumblr_lizodaUNVb1qcz4bh.gif

" -Kiedy ja się będę żenił - powiedział Fred, pociągając za kołnierz swojej szaty - nie będzie żadnych takich bzdur. Możecie się ubrać w co chcecie, a ja spetryfikuję mamę na czas wesela."

"- Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań."

25.media.tumblr.com/tumblr_m7l55ebKL51rc0m50o1_500.gif
"Ron uniósł wysoko odznakę. - Nie wierzę! Nie wierzę! Och, Ron, to cudownie! Prefekt! Jak każdy w naszej rodzinie!
- A ja i Fred to co, jesteśmy tylko sąsiadami?"

"To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce od herbaty, nie świadczy o tym, że wszyscy są tak upośledzeni."


i108.photobucket.com/albums/n36/silentkw/funny/tumblr_loeqo7N7sy1qeu1eeo3_500.gif

Wyślij prywatną wiadomość
~ania2002 F
Dodany dnia 07-02-2013 16:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 20
Ostrzeżeń: 0
Postów: 5
Data rejestracji: 26.01.13
Medale:
Brak

Bardzo lubię Ginny i Hermionę ponieważ Hermiona jest inteligentna czasami przemądrzała ale jest fajna
Ginny lubię za to ze jest odważna i inteligienta .Tak wogóle luię całą rodzinę Weasleyów z wyjątkiem Percyego ponieważ odwrócił się od rodziny.Lubię też Lunę ponieważ nie wstydziła się założyć kostium lwa na meczu QuiddichaUśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Monikaa76 F
Dodany dnia 11-02-2013 16:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 147
Ostrzeżeń: 2
Postów: 84
Data rejestracji: 11.02.13
Medale:
Brak

Uwielbiam Bellatriks Lestrange. *.* Jest taka nie ugienta i okrutna 
Hermiona Granger- przypomina mi Wikipediee Rozbawiony Ale nie tylko dla tego , jest dziewczyną z charakterem. Jest ufna .
Luna Lovegood- wydaje mi się bardzo zaskakujacą dziewczyną , to że inaczej sie zachowuje od innych w Hogwarcie jest bardzo dla mnie ciekawe...
kocham jej oczy Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~ShizzlyBizzly F
Dodany dnia 11-02-2013 17:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 154
Ostrzeżeń: 1
Postów: 96
Data rejestracji: 11.01.13
Medale:
Brak

Luna Lovegood *u*
Ta dziewczyna jest niesamowita... Inna niż wszystkie, wyjątkowa. Ma swój styl, który jej pasuje (widmookulary, naszyjnik z korkiem po piwie kremowym i kolczyki-rzodkiewki). Do tego jest świetną czarodziejką, stara się jak nikt inny. Ma raczej gdzieś co ludzie o niej myślą, co powiedzmy sobie szczerze, jest teraz rzadkością. Jest najlepsza Uśmiech
No i chyba Ron, za te jego wszystkie teksty xD
Wyślij prywatną wiadomość
~Serpensoria F
Dodany dnia 19-02-2013 12:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 216
Ostrzeżeń: 0
Postów: 99
Data rejestracji: 13.02.13
Medale:
Brak

ojeej.. trudny wybór ;D
na pewno Draco.. on zawsze był lepszy i taki wyniosłyy.. ;3
jeszcze Fred i George, ich poczucie humoru i te żarty. :**
oczywiście Syriusz Rozbawiony pewny siebie i w pewien sposób arogancki.. *-*
no i Bellatriks Język podobnie jak Black, pewna siebie i wyrachowana.. Oczko
do ulubionych postaci mogłabym jeszcze zaliczyć samego Czarnego Pana, a uwielbiam go za to, że po prostu jest, bo śmiem twierdzić, że bez niego nie byłoby tej wspaniałej sagi ^_^
Wyślij prywatną wiadomość
!Milva F
Dodany dnia 08-03-2013 22:36
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1767
Ostrzeżeń: 0
Postów: 440
Data rejestracji: 09.02.13
Medale:
Brak

Ciężki wybór. No, ale jeżeli patrzeć tylko na sympatię, to Molly Weasley. Przesympatyczna kobieta. Gościnna, opiekuńcza, miła, zdecydowana, silna psychicznie.
__________________
Nie pomyl nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu
http://hogsmeade.pl/forum/viewthread.php?thread_id Wyślij prywatną wiadomość
*mooll F
Dodany dnia 04-04-2013 00:24
Super Owadzik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10619
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,380
Data rejestracji: 28.09.09
Medale:
Brak

Przypominam, ze posty bez porządnego uzasadnienia nie będą akceptowane, a uznane za spam i kasowane.
__________________
Kiedy kobieta nie ma racji, pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to natychmiast ją przeprosić.


Oscar Wilde


* * *

Mol pisze swój Fick: James Potter - Ostatnia Szansa [35/?]
http://hogsmeade....ad_id=2444
Wspieraj artystów pisarzy - dobrowolne datki w postaci komentarzy są bardzo pożądane.
Wyślij prywatną wiadomość
~Perenelle Flamel F
Dodany dnia 06-04-2013 20:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 369
Ostrzeżeń: 0
Postów: 128
Data rejestracji: 13.02.13
Medale:
Brak

Severus Snape, gdyż był bardzo silnym człowiekiem i do końca był wierny swojej pierwszej i jedynej miłości. To dość skomplikowany bohater, którego nie należy oceniać po pozorach. Na pewno bardzo cierpiał z powodu tak długiego ukrywania swoich emocji oraz tego, że stracił dwie kobiety swojego życia (matkę i Lily)- zachował po nich żałobę do końca życia. Ogółem lubię skomplikowane postacie.
__________________
~Toujours pur~
Wyślij prywatną wiadomość
~verbena92 F
Dodany dnia 18-06-2013 12:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 402
Ostrzeżeń: 0
Postów: 190
Data rejestracji: 30.09.12
Medale:
Brak

Z czarnych charakterów to proste że uwielbiam Tego Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać ;P w sumie to Glizdogon i Bella też byli całkiem całkiem. Z pozytywnych kocham bliźniaków, mieli ostry bałagan w bani (pozytywnie rzecz jasna).
Wyślij prywatną wiadomość
~HermioneJeanGranger F
Dodany dnia 19-06-2013 07:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 136
Ostrzeżeń: 0
Postów: 32
Data rejestracji: 16.02.13
Medale:
Brak

1. Profesor Minerwa McGonagall.
Surowa nauczyciela Transmutacji. Na pierwszy rzut oka. W środku co zresztą widać, skrywa się inteligentna, odważna i mądra "staruszka", która opiekowała się Harrym i o niego martwiła nie w mniejszym stopniu jak Dumbledore. Jej postawa w Insygniach Śmierci i "w ogóle" była jednoznaczna. Potrafiła zjednoczyć Hogwart i przygotować go do bitwy o Harry'ego. Również potrafiła wywołać mały uśmiech na twarzy, kiedy to w Zakonie Feniksa zrównywała Dolores Umbridge z ziemią każdym wypowiedzianym zdaniem. Myślę, że była dobrą nauczycielką, która pomimo ilości zadawanych prac domowych, potrafiła wbić do głowy potrzebną wiedzę. Na dodatek miałam okazję przeczytać w polskim tłumaczeniu jej historię, jej młodość, którą opisała Rowling. Wiele przeszła, jej historia jest bardzo smutna. No ale potrafiła sobie z tym poradzić. Muszę także wspomnieć jeszcze o rewelacyjnej w tej roli Maggie Smith, która perfekcyjnie odegrała McGonagall, dzięki właśnie tej kreacji mogłam z drugiej strony bliżej poznać tę aktorkę.

2. Fred i George Weasleyowie & Syriusz Black.
Bliźniacy Weasley, no cóż... humor. Ich poczucie humoru było naprawdę świetne. W tak ciężkich czasach pałali nieprzerwanym optymizmem. Byli także odważni, walczyli przecież w bitwie o Hogwart. Bez chwili namysłu narażali życie za Harry'ego. Śmierć Freda to totalne nieporozumienie moim zdaniem i błędny ruch Rowling.
Syriusz postać bardzo smutna. Wplątana w "bagno" przez swojego wydawało się, przyjaciela - Petera Pettigrew, oskarżony o coś, czego nie zrobił, spędził tyle lat w Azkabanie, a po ucieczce z niego musiał się ukrywać. Wszyscy myśleli, że to on jest mordercą i praktycznie do jego śmierci tak było. Odważny, kochający ojciec chrzestny.

3. Remus i Nimfadora & Dumbledore.
Remus Lupin był rewelacyjnym nauczycielem Obrony Przed Czarną Magią i chyba najlepszym. Najbardziej sprawiedliwy, najbardziej wyrozumiały profesor w tym przedmiocie. Szkoda, że zginął w bitwie, bo przecież miał synka. Podobnie Nimfadora, trochę niezdarna, ale tak samo jak jej mąż wspaniała osoba.
Dumbledore to jedna z tych nielicznych postaci, której śmierć wydawała się w moim odczuciu konieczna, co nie zmienia faktu, że jednak to bardzo smutne wydarzenie. Bo przecież gdyby żył, wszystko wyglądałoby inaczej. Być może Voldemort nie zaatakował by Hogwartu; wszyscy wiemy, że Albus był jedyną osobą, której Czarny Pan się lękał.

4. James i Lily Potter.
James i Lily moim zdaniem do siebie pasują. Jakoś nie wyobrażam sobie pary Snape i Lily, może dlatego, że nie przepadam za Severusem (po prostu te jego docinki w stosunku do Wybrańca i reszty Gryfonów były tak żałosne, że aż szkoda słów. Nie potrafił zrozumieć, że nie każdy Gryfon, a już w szczególności Harry, to Huncwot. Mścił się za to, co było kilkanaście lat wstecz, za czasów Rogacza, Łapy i Glizdogona... nie lubię takich charakterów. Nie mniej jednak podziwiam go za odwagę, bo przecież ryzykował własnym życiem pracując i dla Voldemorta i dla Dumbledore'a). Niewątpliwie państwo Potter byli opiekuńczymi i kochającymi rodzicami, zginęli dla syna, a przecież mieli wybór i mogli go oddać w ręce ich mordercy, tym samym żyjąc dalej.

Dalej są jeszcze: główna trójka i pani Pomfrey.

"Trochę" się rozpisałam, wybaczcie Język
__________________
Gryffindor - "[...] gdzie kwitnie męstwa cnota, gdzie króluje odwaga i do wyczynów ochota".

i54.tinypic.com/zybig4.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~SamWieszKto F
Dodany dnia 07-07-2013 08:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 376
Ostrzeżeń: 0
Postów: 119
Data rejestracji: 17.06.13
Medale:
Brak

Albus Dumbledore, ponieważ tylko jego bał się Voldemort.. i był chyba najpotężniejszym czarodziejem.

Albo Bellatriks, była zakochana w Voldemorcie, ale wiedziała, że on nie odwzajemnia jej uczuć, mimo to była jego najwierniejszym sługą i chyba najbardziej zaufanym przez Lorda Voldemorta. I miała taką fajną aurę wojowniczości, tajemniczości i mroku, a ja taką aurę ubóstwiam u bohaterów w książkach.
__________________
Jak ja kocham być sobą: zachwycać się tym czego nie znam...
-----------
"Zabij mnie ty Severusie, albo nasza kochana Bellatriks, która lubi pobawić się z ofiarą zanim ją pożre"
~Albus Dumbledore


25.media.tumblr.com/27384b42501980dd5ef92be1c5ebe357/tumblr_mk8lzkR7qs1qdghxxo2_r2_500.gif

"To ja zawsze będę Jego najwierniejszą! On Sam Lord Voldemort uczył mnie czarnej magii!"
~Bellatriks o sobie samej.
Wyślij prywatną wiadomość
~AnQa23 F
Dodany dnia 03-02-2014 19:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 26
Ostrzeżeń: 0
Postów: 6
Data rejestracji: 15.10.13
Medale:
Brak

Ja lubię Lune i bliźniaków. Lunałkę, bo mnie nauczyła iż nie trzeba się przejmować tym co myślą o tobie inni o tobie. A bliźniaków za charaktery. Uśmiech
__________________
[color=#cc0000]Jesteś prawdziwym synem swego ojca Harry... [/color]
Wyślij prywatną wiadomość
~Et Venefici F
Dodany dnia 22-04-2014 13:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 401
Ostrzeżeń: 0
Postów: 63
Data rejestracji: 21.04.14
Medale:
Brak

Moim ulubionym bohaterem był Zgredek. Zaimponowała mi jego odwaga, którą wykazał się min. ratując Harry'ego i spółkę z domu Malfoy'ów. Był również taki zabawny, te jego stroje zawsze poprawiały mi humor. Był taki oddany i troskliwy w stosunku do Pottera. Był inny niż inne skrzaty. Nie chciał pracować, wolał walczyć o wolność. Może to nieco dziwnie zabrzmi, ale jak dla mnie to jest on wzorem do naśladowania. No i oczywiście, jak większość fajnych bohaterów, musiał umrzeć. Jednak zauważyłam, że jak bohater umiera to wtedy bardziej go doceniamy.
Bardzo spodobała mi się też postać Luny. Taka szalona dziewczyna, która nie bała się być inna. Współczuję jej, bo zginęła jej mama. Zawsze mnie potrafiła zadziwić i rozśmieszyć, nawet w tych smutnych momentach książki, kiedy wszystko wydawało się już być stracone.
Oczywiście, jest też Syriusz. Ten to dopiero miał życie... W domy uważano go za takiego odmieńca, bo trafił do Gryffindoru i niezbyt go szanowano. Trafił do Azkabanu, choć niesłusznie go oskarżono. Jednak był animagiem, co wielce mi imponuje. Był chętny do walki, nieustępliwy, hojny ( kiedy? Choćby Błyskawica dla Harry'ego) . Był ogółem idelany, taki wspaniałomyślny. Ale wyglądu w filmie nie skomentuję, ale zawsze mogę go sobie wyobrazić w myślach. Oczywiście, podzielił los Zgredka, zginął.Płacze
__________________
31.media.tumblr.com/tumblr_ljvbkslhsS1qhxvoeo1_500.gif
Ty też go uwielbiasz, drogi Gościu?
Wyślij prywatną wiadomość
~PatrycjaTrojan F
Dodany dnia 22-04-2014 13:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 32
Ostrzeżeń: 0
Postów: 13
Data rejestracji: 12.04.14
Medale:
Brak

1. Harry Potter
Może mało oryginalne ale Harry imponuje mi swoją odwagą.

2. Huncwoci i bliźniacy.
Szkolni dowcipnisie , z nimi zawsze jest wesoło.

3. Albus Dumbledore.
Intrygujący staruszek i wielki czarodziej.

4. Lily Potter.
Może nie tyle ona co jej historia. Śmiać mi się che jak sobie wyobrażę że James biegał za nią przez 7 lat Uśmiech

5. Ginny Weasley.
Ma twardy charakter i jak to zauważył Harry prawie nigdy nie płcze.

Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT