Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 230
» Użytkowników online: 1

~Andreasamu

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Książka
»» Dyskusja ogólna
»»» Ulubiony bohater serii
Drukuj temat · Ulubiony bohater serii
~Nieznaj F
Dodany dnia 22-07-2011 18:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 141
Ostrzeżeń: 0
Postów: 36
Data rejestracji: 20.07.11
Medale:
Brak

Zdecydowanie Ginny Weasley. Wspaniała, odważna myśląca dziewczyna.. rarytasikRozbawiony A ponadto oczywiście Syriusz, bliźniacy czy w końcu Snape oraz Dumbledore
Wyślij prywatną wiadomość
~Angel14 F
Dodany dnia 22-07-2011 18:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2184
Ostrzeżeń: 0
Postów: 376
Data rejestracji: 16.04.11
Medale:
Brak

najbardziej lubie blizniakow, Draco, Snape,Lune,Hermione i Ginny
__________________
25.media.tumblr.com/c7f98ce7deaf784cdfd56c75e361e81e/tumblr_mkyubpkpDr1roov60o1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~SophieSerpens F
Dodany dnia 22-07-2011 18:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 877
Ostrzeżeń: 0
Postów: 295
Data rejestracji: 28.06.11
Medale:
Brak

Voldemort, po mogłabym wymieniać godzinami jego cechy i mówić, jaki jest wspaniały. Ma seksowny brak nosa, czerwone patrzałki... <3
__________________
"...Granger, odejmuję Gryffindorowi pięć punktów za chamskie wyrażanie się o naszej nowej dyrektor... Macmillan też pięć bo mi się sprzeciwiasz... Potter pięć bo cię nie lubię... Weasley, koszulka xi wyłazi za to też pięć punktów... "

A tak w ogóle... piszę FF <3

i46.tinypic.com/25hcqqo.jpg

Od cnoty Gryfonów
Kretynizmu Puchonów
I wiedzy o wszechwiedzy Krukonów
Strzeż nas Slytherinie!!!
http://sophiesonnerie.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~hermionka19 F
Dodany dnia 22-07-2011 18:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 37
Ostrzeżeń: 0
Postów: 12
Data rejestracji: 08.07.11
Medale:
Brak

Ja lubię Harry'ego, Herrmionę , Rona, Hagrida, Syriusza, Albusa, Lupina. Po prostu może powiem tak, że lubię nawet Snape. Cóż lubię te postacie które są pozytywne a Snape'a polubiłam dopiero w 7 części kiedy to się, okazało że jednak był oddany Albusowi wtedy jak umierał zrobiło mi się, go nawet żal. A Hermione lubię bo jest mądra, Harry'ego za jego odwagę no i ogólnie to wszystkich Weasleyów bo jest to taka miła rodzina. Oczko Która traktuje Harry'ego jak jednego z członków rodziny co bardzo mi się, podoba. A Albusa lubię ponieważ jest to naprawdę mądry czarodziej który przyznaje się, że czasem popełnia błędy .
__________________
Griffindor jest najlepszym domem !
Wyślij prywatną wiadomość
~AjaX159 F
Dodany dnia 22-07-2011 19:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 15
Ostrzeżeń: 0
Postów: 7
Data rejestracji: 22.07.11
Medale:
Brak

Lubię Harr'ego za jego odwagę , Hermione bo jest mądra i bliźniaków ,ponieważ uwielbiam ich poczucie humoru.
__________________
OD SPRYTU ŚLIZGONÓW,
OD KRETYNIZMY PUCHONÓW
OD WIEDZY O WSZECHWIEDZY KRUKONÓW
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE!
Wyślij prywatną wiadomość
~Percy Weasley F
Dodany dnia 30-07-2011 20:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 18
Ostrzeżeń: 1
Postów: 14
Data rejestracji: 30.07.11
Medale:
Brak

Severus Snape jest moją ulubioną postacią. Mimo, że jest w stosunku do Harry'ego bardzo niesprawiedliwy, bardzo go polubiłem, szczególnie za charakterystyczny sposób bycia.
__________________
"Wood? A co to Wood? Może jakieś narzędzie do chłosty?"
Wyślij prywatną wiadomość
~majka23 F
Dodany dnia 30-07-2011 20:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 91
Ostrzeżeń: 0
Postów: 23
Data rejestracji: 16.07.11
Medale:
Brak

Hagrid, Lupin, tonks, Syriusz, Fred i George (Miałam doła po siódmej części), Tonks, Zgredek, Państwo Weasleyowie, Dumbledore, Mcgonagall (za to jak pomagała Harry'emu w siódmej części), Neville i oczywiście Ginny - z powodu skromnośći jej nieustanną miłość do Harry'ego, Hermiona - z powodu sprytu, mądrości i pomagania Harry'emu, Rona - z powodu jego komentarzy i lojalności wobec przyjaciół i Harry'ego - bo bez niego nie powstałyby książki Uśmiech Kiedy stopniowo ginęli moi ulubieni bohterowie, szczególnie Syriusz, Fred, Lupin i Tonks, a także Dumbledore, Zgredek i nawet Snape, miałam dola, że zginęło tylu tak fajnych i tak lubianych przeze mnie czarodziejów.
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady_Narcissa F
Dodany dnia 23-08-2011 18:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Charłak
Punktów: 5
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1
Data rejestracji: 23.08.11
Medale:
Brak

Narcyza Malfoy i Draco. Narcyza ponieważ oszukała Czarnego Pana i nie wydała Harrego, ale również za to jaką jest troskliwą i kochającą matką. A Draco...no Draco od samego początku był moim ulubieńcem. Byłam i zachowywałam się jak on od ósmego roku życia Rozbawiony był moim ulubieńcem. Lubię czarne charaktery Oczko
__________________
Nie ma dobra i zła, jest tylko władza i potęga.
Wyślij prywatną wiadomość
~Seva F
Dodany dnia 15-10-2011 23:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1036
Ostrzeżeń: 1
Postów: 335
Data rejestracji: 18.09.11
Medale:
Brak

Ja wręcz pokochałam Severusa, jest taki...mm....męski, fajny, tajemniczy... (I <3 my Sev)
__________________
"The mind is not a book, to be opened at will and examined at leisure" - Severus Snape

Pozdrawiam Cię drogi Gościu

Oraz zapraszam do bardo ciekawej opowieści o bratanicy Bellatrix Lestrange, córce Hermiony Granger, oraz dziecku Severusa Snape'a Oczko
klik-->http://hogsmeade....ad_id=5645 klik<---


Od głupoty Gryfonów
Od kretynizmu Puchonów
i od przemądrzałości Krukonów
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!

dulcyneabest.blox.pl/resource/snape.jpg
<3

- Profesorze Snape? - Harry stał przy swoim miejscu i jakoś dziwnie się uśmiechał.
- Tak, Snape? - odparł zapytany.
Harry rozejrzał się, upewniając, czy wszyscy słuchają.
- Chciałem tylko podziękować, ojcze.
I usiadł.
A wraz z nim kilka ciał uderzyło o podłogę. Może więcej niż kilka. Minerwę złapał Albus, a Sinistra wymsknęła się z rąk Flitwicka.
-To było dobre, panie Snape.
- Wiem. I myślę, że szybko się przyzwyczaję.

Kilka kolejnych osób przywitało się z podłogą. Ron był jedną z nich, a Hermiona tylko się uśmiechnęła, wylewając na niego wodą. Teraz wszystko miało być już dobrze.

~"Mroczny Znak" -Zilidya



"Zawsze
czułam się
jak obca osoba
gdy byłam dzieckiem"
Wyślij prywatną wiadomość
~Mniszka19Xd F
Dodany dnia 29-10-2011 11:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1320
Ostrzeżeń: 1
Postów: 536
Data rejestracji: 03.06.10
Medale:
Brak

Moimi ulubionymi bohaterami są tak:

Severus Snape.Te jego humory,uśmieszki,płynność ruchu,inteligencja itd.Mogłabym jeszcze wymieniać ale nie starczyłby mi czasuRozbawiony

Albus Dumbledore który zawsze daje drugą szansę,jest inteligentny ale mógł od razu powiedzieć Harry'emu gdzie są te horkruksy,a nie ganiali jak w W11

Bellatriks Lestrange szalona śmierciożerczyni którą powinni wsadzić do psychiatryka ale i tak ją lubię.

Hermiona Granger która jest pospolitą kujonkom ale chciałabym mieć taką przyjaciółkę która wie wszystko.
__________________
[color=#ffffff][big]http://historiafantasyczylikazdymaaniola.blogspot.com/

25.media.tumblr.com/tumblr_lthswym8Ma1r4ghkoo1_500.gif

6.asset.soup.io/asset/4161/6982_adb4_490.gif

asset-d.soup.io/asset/2092/0573_df25.jpeg
Wyślij prywatną wiadomość
~CeCe F
Dodany dnia 29-10-2011 12:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Animag Kruk
Punktów: 562
Ostrzeżeń: 2
Postów: 269
Data rejestracji: 09.08.11
Medale:
Brak

Lily Evans. Jestem do niej bardzo podobna. Była troskliwą matką i wspaniałą kobietą. W przyszłości chcę być taka jak ona.
__________________
Duchy, strzygi i upiory,
Dziś harcują, toczą spory.
Kogo to dziś upolują,
Komu figla zaserwują.
Duchów tych się trzeba bać,
Nie wiesz, co się może stać!

www.gifownik.pl/gify_new1/swieta/hallowen/9.gif

Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie...

Kłotnia Lily i Snape'a
Była noc. Lily w koszuli nocnej stała z założonymi rękami przed portretem Grubej
Damy u wejścia do Wieży Gryffindoru.
- Przyszłam tylko dlatego, bo Mary powiedziała mi o twojej groźbie, że będziesz tu
spać.
- Tak. I zrobiłbym to. Nigdy nie chciałem nazwać cię szlamą, po prostu...
- Wymknęło ci się? - W głosie Lily nie było współczucia. - Już za późno. Usprawiedliwiałam cię przez całe lata. Nikt z moich przyjaciół nie rozumie, dlaczego w ogóle z tobą rozmawiam. Z tobą i twoimi kolegami, śmierciożercami. Widzisz, nawet nie zaprzeczasz! Nawet nie zaprzeczasz, kim zamierzacie się stać! Nie możecie się doczekać, aż dołączycie do Sam - Wiesz - Kogo, prawda?

Pozdrowionka dla drogi Gościu<3
Wyślij prywatną wiadomość
~hedwigowo F
Dodany dnia 08-01-2012 21:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2076
Ostrzeżeń: 0
Postów: 746
Data rejestracji: 29.12.11
Medale:
Brak

Bellatriks, Luna, Zgredek i Syriusz. Bella za ten jej charakter. Była szalona i nikczemna. Zabijała, by pozbyć się zwolenników Voldemorta. Luna - roztrzepana i zawsze wierzyła w to, co powiedział jej tata. Miała swój własny świat. Zgredek - nie wiem, czy muszę mówić. Był taki oddany, chciał pomóc Harry'emu. To było piękne. Bardzo wzruszyła mnie jego śmierć, podobnie jak Syriusza, który jest moją ulubioną postacią, można by rzec, że się w nim zakochałam Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Sahem F
Dodany dnia 08-01-2012 21:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Konduktor Błędnego Rycerza
Punktów: 919
Ostrzeżeń: 0
Postów: 190
Data rejestracji: 26.08.11
Medale:
Brak

Nie wiem, czy tutaj już pisałem...

Moimi ulubionymi postaciami z serii są McGonagall i Snape. Pierwszą polubiłem już w pierwszym tomie i lubiłem ją do końca serii. Pokochałem za rolę Maggie Smith.
Severus'a w jednym rozdziale lubiłem, a już w następnym nienawidziłem. I tak do końca serii i jego wspomnień. Od tamtej pory jest moją ulubioną postacią razem z Minervą.

Innych bohaterów także lubiłem, bardziej lub mniej, ale Snape i McGonagall są postaciami, na których najbardziej mi zależało i zależy.
__________________
http://www.obliviate.wxv.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Lily2406 F
Dodany dnia 01-02-2012 23:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 235
Ostrzeżeń: 2
Postów: 116
Data rejestracji: 31.01.12
Medale:
Brak

Jest ich sporo: Lily Evans-Potter-była naprawdę dzielna oddała życie za Harry'ego, Severus Snape-miono iż nienawidził Jamesa Pottera i Harry'ego, który mu go bardzo przypominał, to kochał Lily i nie dał zrobić krzywdy, jej synowi, i odważył się oddać wspomnienie, Syriusz Black-postać, którą lubię nwm czemu, on sam z siebie jest fajny i wgl, Albus Dumbeldore-najpotężniejszy czarodziej miał moc jakiej bał się Voldemort, Hermiona Granger-mądra, uczciwa wrażliwa na cudzą krzywdę, Ron Weasley-trochę śmiechowy po prostu fajny, Remus Lupin-mądry, wykształcony czarodziej, sam z siebie jest ok. nie da się go nie lubić.I mogłabym tak wymieniać dłuuugo, ale już nie zanudzam.Lily Evans na zawsze<3.
Wyślij prywatną wiadomość
~@Severus Snape F
Dodany dnia 21-03-2012 08:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 364
Ostrzeżeń: 0
Postów: 91
Data rejestracji: 10.03.12
Medale:
Brak

Severus. ; 3
Uwielbiam go, mimo wszystkich jego błędów.. I złych działań.. Bo ostatecznie okazuje się,że był po stronie dobra. Jest wspaniałym nauczycielem, dobrze naucza swojego przedmiotu.. I te jego oczy. *.*
No i głos.
Sev jest po prostu najlepszy!
__________________
kaptur.ek.w.interii.pl/Harry%20Potter/kaptur_6.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~kamkaHermioneDraco F
Dodany dnia 30-03-2012 18:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1120
Ostrzeżeń: 0
Postów: 183
Data rejestracji: 13.12.11
Medale:
Brak

Mój ulubiony bohater to oczywiście Draco Rozbawiony Tylko szkoda, że Dumbledore nie przekonał go wtedy na wieży astronomicznej Oczko Ciekawie by byłoRozbawiony
__________________
Od cnót Gryfonów,
Przebiegłości Ślizgonów,
i Kretynizmu Puchonów,
CHROŃ NAS RAVENCLAWIE!


Pozdrawiam cię drogi Gościu i lady552 oraz Alex VerieWredny

Edytowane przez Czarownica24 dnia 30-03-2012 19:08
www.malfoysdiary.blogspot.com Wyślij prywatną wiadomość
~onlyHorcrux F
Dodany dnia 30-03-2012 19:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dyrektor Hogwartu
Punktów: 4642
Ostrzeżeń: 2
Postów: 397
Data rejestracji: 22.02.12
Medale:
Brak

Z postaci, to lubię wszystkich. Na serio, dosłownie. Każda postać wnosi coś do tego świata i bez chociaż jednej z nich, nie było by to samo. A jak muszę się zdecydować... jejku, no nie wiem. Tyle ich jest. No, ale najbardziej, to chyba Hermiona. Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
~Carla Mont F
Dodany dnia 03-04-2012 11:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 52
Ostrzeżeń: 0
Postów: 32
Data rejestracji: 07.12.11
Medale:
Brak

Ja chyba najbardziej lubię Lunę, za osobowość (jeszcze bardziej pokręconą niż moja, a to już coś). I za to, że nie boji się być sobą.
Wyślij prywatną wiadomość
~tarantula head F
Dodany dnia 03-04-2012 16:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1273
Ostrzeżeń: 0
Postów: 350
Data rejestracji: 14.12.11
Medale:
Brak

Tak ogólnie, to lubię każdą postać z HP, niezależnie, czy jest czarnym charakterem, czy białym. Każda postać jest wyjątkowa. Ale mam takie trzy najlepsze według mnie, które po prostu kocham i zawsze będę;
Draco Malfoy - od początku go polubiłam. Taki wredny ślizgon, a ja bardzo lubię wrednych ludzi! Do tego filmowy Draco jest po prostu nieziemski *.* Ale to już zasługa Toma Feltona Kotecek
Severus Snape - nie byłam do niego przekonana na początku, ponieważ nie lubiłam, jak się wyrażał do Harry'ego i jak odejmował im punkty Rozbawiony Ale jak przeczytałam "Księcia Półkrwi", to zaczęłam się do niego przekonywać i jakoś już go lubię. A poza tym, to on jest moim tatą, haha Rozbawiony
Bellatriks Lestrange - a to moja mamusia Kotecek lubię ją za to, że jest taka szalona. Lubię, jak w "Księciu" szła po stole *-* Normalnie wariatka...
Lubię jeszcze Freda i Georga, za to, że jest z nimi mnóstwo śmiechu, Syriusza, ponieważ był bardzo barwną postacią, tak samo Lupina... Byli bardzo ciekawymi postaciami. No i jeszcze Zgredek, bo był oddanym przyjacielem, który był gotowy oddać życie za przyjaciół.
__________________
38.media.tumblr.com/tumblr_mbl68vCVQE1r23joco4_250.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~tressa F
Dodany dnia 16-07-2012 15:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 285
Ostrzeżeń: 0
Postów: 122
Data rejestracji: 26.07.11
Medale:
Brak

Severus Snape. Jest piekielnie inteligentny, odważny, bezpośredni, nie przejmuje się opinią innych, ma swoje zdanie, jest w pewnym sensie egoistą, ale to tak po ślizgońsku. Jest nieprzewidywalny, arogancki, pedantyczny i podchodzi profesjonalnie do każdego problemu. Jak dla mnie jest idealny. Uwielbiam go od pierwszej części, zawsze byłam nim zachwycona, a w siódmej części byłam ekstremalnie szczęśliwa, że Pani Rowling zrobiła go jednak dobrą postacią. Do tego w filmie zagrał go niemożliwie przystojny Alan Rickman, nie mogłam się nie zakochać Język
__________________
- Więc ukryj ich gdzieś. Ukryj ją... Ich wszystkich. W jakimś... bezpiecznym miejscu. Błagam. - A co mi dasz w zamian, Severusie? - W zamian? - Snape wytrzeszczył oczy na Dumbledore`a, a Harry spodziewał się, że zaprotestuje, ale po długiej chwili powiedział: - Wszystko.


POZDRAWIAM WSZYSTKICH KTÓRZY MNIE POZDRAWIAJĄ! :*
monika19500@vp.pl Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT