Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 18-09-2024 15:38

..ii powrotu do Hogwartu i przerzucenie do menu głównego. To jedna z moich ulubionych gier Lego obok Clone Wars, LoTR i Batmana 1, ale niestety najbardziej zbugowana.
~Grande Rodent F 18-09-2024 15:38

Z HP gram w gry Lego i tylko ubolewam nad tym, że 1-4 nigdy nie udało mi się jak na razie przejść na 100% ze względu na bugi. Mój rekord to 98% a drugi w kolejności 86% Najgorszy bug to brak możliwośc
~Grande Rodent F 18-09-2024 15:37

W sumie powymślałem, żeby w to zagrać, bo znam Rockstara. Większość GTA ograłem, Maxa Payne'a też. To sobie kupiłem i robi wrażenie realizmem.
`RazorBMW F 17-09-2024 15:12

RDR 2 jest po prostu ciekawsza w kwestii stricte sandboxowej. Odbierz z Hogwarts otoczke magii/pottera = gra typu 5/10.
`RazorBMW F 17-09-2024 15:09

https://steamchar.
..app/990080
Tyle jest warte Hogwarts Legacy Oczko Ludzie graja bo promka jest, kto gral to juz przeszedl i nie ma po co 2 raz grac
~raven F 15-09-2024 22:37

Sowa
#Ginny Evans F 15-09-2024 21:31

Duch
~Grande Rodent F 11-09-2024 14:59

o może jak na razie zamiast tego kupię sobie np. RDR2 a zaczekam na kolejne przeceny Hogwartsa.
~Grande Rodent F 11-09-2024 14:56

No cóż, szkoda, natomiast jak widziałem, licznik wejść zawyża wam liczbę 20-krotnie. Stąd te rekordy, ciekawa sprawa. Tak z innej beczki grał ktoś w Hogwarts Legacy? Promka na Steamie się skończyła, t
~raven F 31-08-2024 10:46

Nikt nie oczekuje, ze nagle wroca userzy i zrobi sie tu jakis ruch, niestety, to se ne vrati Uh-oh! a co do zablokowania rejestracji - nie nasza decyzja i zupelnie nie mamy na to wplywu Czarodziej
~raven F 31-08-2024 10:44

*ocila. Jestem przywiazana do tych ponurych barw i mam w archiwum wiadomosci kilka rzeczy, ktore mi sie przydaja w zyciu Oczko
~raven F 31-08-2024 10:43

@Grande Rodent, z tym zmartwychwstaniem nie chodzilo o aktywnosc userow, tylko o dzialanie strony - po prostu byl moment, ze nie dzialala. I byla obawa, ze nie zadziala, stad moja radosc, ze jednak wr
~raven F 31-08-2024 10:28

Skoro tak swietnie, to zapraszamy częściej! Dowcipniś W sumie mozna zrobic jakis zlot na SB przy okazji odjazdu Ekspresu Hogwart Kotecek
!Tom_Riddle F 24-08-2024 02:15

Jak świetnie odwiedzić Hogs Jupi!
!Tom_Riddle F 24-08-2024 02:14

Stary przyjechał xD
~Grande Rodent F 05-08-2024 13:11

również dżem dobry życzy Grande Rodent (wielki gryzoń).
^N F 05-08-2024 10:42

dżem dobry!
~Grande Rodent F 20-06-2024 15:31

... jako forma prewencji od spambotów reklamowych może częściowo się do tego przyczyniła, bo ludziom nie zależy, żeby pisać na priv, by założyć konto. Zresztą nie ma za bardzo z kim pisać jak widzę Smutny
~Grande Rodent F 20-06-2024 15:31

Raven, obawiam się, że Hogs wcale nie zmartwychstało. Sam wchodzę tam raz na miesiąc i już serio nic się tam ne dzieje. Jesteście tam, dziewczyny? Nie wiem, może blokada rejestracji użytkowników jako
~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

PS. Do bobów szczura w piwnicy, to forum naprawdę zdechło Płacze

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 2270
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 5422
» Data rekordu:
10 September 2024 23:44
Zobacz temat
Drukuj temat · Severus Snape
~Wolfy F
#61 Drukuj posta
Dodany dnia 21-03-2009 13:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 238
Ostrzeżeń: 0
Postów: 70
Data rejestracji: 28.08.08
Medale:
Brak

Kiedyś miałam o nim złe zdaniem, przyznam, że niesłusznie. Ale pewnie jak większość. No tak, ale ta jego wielka "tajemniczość" sprawiła, że stałam się jego fanką. Hmm...
Wyślij prywatną wiadomość
~gallareta F
#62 Drukuj posta
Dodany dnia 20-04-2009 20:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Charłak
Punktów: 8
Ostrzeżeń: 0
Postów: 5
Data rejestracji: 20.04.09
Medale:
Brak

Ja go nie lubiłam, nie lubię i nie będę lubić, nawet po przeczytaniu wspomnień jego. On mnie po prostu zawsze wkurza!
__________________
img.epuls.pl/zdjecia/47267/47267744_l/user/..gif


!looool!
moj-i-twoj-hogwart.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~poppi94 F
#63 Drukuj posta
Dodany dnia 21-04-2009 15:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 94
Ostrzeżeń: 0
Postów: 19
Data rejestracji: 20.04.09
Medale:
Brak

Tak, jest bardzo tajemniczą osobą, jak zabił Dumbledora to naprawdę byłam na niego wściekła, ale potem się wszystko wyjaśniło, no i wychodzi na to, że jednak jest dobrym człowiekiem.
__________________
PoppiWredny
www.photoblog.pl/pajak9494 Wyślij prywatną wiadomość
~majones_xD F
#64 Drukuj posta
Dodany dnia 21-04-2009 18:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 261
Ostrzeżeń: 0
Postów: 89
Data rejestracji: 05.04.09
Medale:
Brak

Myślę, że z Severusa fajny gość, chociaz na początku troszkę mnie wkurzał .. Ostatni tom nie zaskoczył mnie wcale, gdyż czytając poprzednie tomy nauczyłam się, że Rowling może 'wyskoczyć' z czymś zupełnie nieprzewidywalnym. ;P Teraz go szczerze podziwiam, bo musiał grać przed Voldemortem smierciożerce, a nim nie był. ;P
__________________
Wyślij prywatną wiadomość
~Nimfadora Tonks F
#65 Drukuj posta
Dodany dnia 21-04-2009 19:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 151
Ostrzeżeń: 0
Postów: 64
Data rejestracji: 09.01.09
Medale:
Brak

Dla mnie Rowling świetnie to wymyśliła.
Na początku oczywiście Snape mnie wkurzał, ale po przeczytaniu 7 tomu zmieniłam o nim zdanie. Mógł być chociaż bardziej sprawiedliwy w stosunku do Gryfonów, bo jego zachowanie mnie irytowało
- Wyślij prywatną wiadomość
~kinia94 F
#66 Drukuj posta
Dodany dnia 24-04-2009 13:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 624
Ostrzeżeń: 1
Postów: 201
Data rejestracji: 09.04.09
Medale:
Brak

Na początku szczerze mówiąc mało mnie interesował jako postać, ale po oklumencji i w późniejszych tomach zaczęłam go inaczej postrzegać Rozbawiony lepiej dla niego oczywiście UśmiechZaimponował mi w ostatnim tomie pod koniec książki, ale bardziej mnie irytowało jak znęcał się na Harrym na eliksirach ;P
__________________
Dobrze widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.

Jeśli kochasz kwiat, który znajduje się na jednej z gwiazd, jakże przyjemnie jest patrzeć w niebo. Wszystkie gwiazdy są ukwiecone...


Oczy są ślepe. Szukać należy sercem.
Wyślij prywatną wiadomość
~severus not dead F
#67 Drukuj posta
Dodany dnia 25-04-2009 20:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Gracz Quidditcha Slytherinu
Punktów: 119
Ostrzeżeń: 0
Postów: 11
Data rejestracji: 25.04.09
Medale:
Brak

Och, Severus, Severus, Severus! <3
Taki mroczny, cyniczny, sarkastyczny... Moja własna, prywatna, męska Mary Sue (w pozytywnym słowa znaczeniu). Od początku kochałam, wielbiłam, ubóstwiałam Severusa. Trudno powiedzieć, czy go polubiłam po siódmym tomie bradziej. Raczej nie. Ale zyskał ogromny szacunek w moich oczach. Nie pławił się w swojej szlachetności, tylko znosił piętno bycia szpiegiem, dla Lily.
Severus jest naj, naj, naj. <3 (jest, nie - był. on żyje, żyje! jest w moim serduszku i w moim łóżeczku. xD)
__________________
[mp3]http://malpoludy.wrzuta.pl/audio/aQ2m2ruKZ6n/happysad_-_lydka[/mp3]

severus save me, I've been feeling so alone.

everytime I hear thunder I wonder if the vampires are playing baseball. <3

Jacob był w szoku.
- Nic ci jest?
- Wszystko mi jest, chamie jeden! Złamałeś mi jakąś kość w dłoni!


Taub: Merry Christmas!
House: And happy go to hell.
Wyślij prywatną wiadomość
~RenesmeeCullen F
#68 Drukuj posta
Dodany dnia 26-04-2009 10:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Brygady Inkwizycyjnej
Punktów: 515
Ostrzeżeń: 0
Postów: 124
Data rejestracji: 25.04.09
Medale:
Brak

Szczerze mówiąc to nigdy nie przywiązywałam większej uwagi do Snape'a.Oczywiście wiem, że uwielbia go wiele osób. Moją uwagę zwrócił dopiero w szóstej części po śmierci Dumbledore'a, a po 'Insygniach' pomyślałam, że nawet go lubię.
Ale nigdy nie zapomnę jak znęcał się nad HarrymZniesmaczony
__________________
" Już zawsze będzie należeć tylko do ciebie.Śpij, moja jedyna miłości(...)"

"ZARAZ KRUM ZROBI BUM"


Od przebiegłości Ślizgonów,
Kretynizmu Puchonów
I cnoty Gryfonów
Broń nas RAVENCLAW


Pozdrowienia dla całego Hogsmeade.
Wyślij prywatną wiadomość
~Guzik F
#69 Drukuj posta
Dodany dnia 26-04-2009 11:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 27
Ostrzeżeń: 1
Postów: 50
Data rejestracji: 21.04.09
Medale:
Brak

Snape...ehh no co tu o nim pisac. Nienawidził Jamesa i przez to i Harry'ego. Był śmierciozerca ale przeszedl na strone Dumbledore'a wiec postac no jak postac. Nic do niego nie mam ale wkurzalo mnie to ze znęcał sie nad Harrym, odbierał Gryffindorowi punkty za kazde nawet najmniejsze przewinienie a swoich Ślizgonów traktował jak lalki...xD pozdrawiam
__________________
Gryffindor

Edytowane przez Souriant dnia 26-04-2009 13:12
Wyślij prywatną wiadomość
~Lirael F
#70 Drukuj posta
Dodany dnia 01-05-2009 11:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 38
Ostrzeżeń: 0
Postów: 12
Data rejestracji: 30.04.09
Medale:
Brak

Severus Snape...... wg mnie człowiek inteligentny i bystry, uwielbiam jego ironię i sarkazm. Za bardzo czepił się Harry'ego, no ale już taka jego natura. Co do jego wizerunku z ostatniej części..... od dawna było wiadomo, że kochał Lily. Żałuję, ze zginął. Jak dla mnie powinien dalej żyć i zatruwać życie Potterowi xD
__________________
img523.imageshack.us/img523/4626/hpdracomalfoy2byborammy.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Niewidka F
#71 Drukuj posta
Dodany dnia 08-05-2009 18:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1969
Ostrzeżeń: 0
Postów: 487
Data rejestracji: 05.04.09
Medale:
Brak

Uwielbiam postać Severus'a Snape'a! Jest ona jedną z moich ulubionych. Ostatni tom wyjaśnił wiele. Co mnie bardzo cieszy.
Ale moim zdaniem Evan's na niego nie zasłużyła, skoro wolała niepoważnego James'a. : / i łezka mi poleciała w czasie jego śmierci i wspomnień. On to miał życie... : (
__________________
Najtrudniej jest widzieć słońce, wierzyć w słońce i nie czuć ciepła.
Wyślij prywatną wiadomość
~ferret F
#72 Drukuj posta
Dodany dnia 09-05-2009 10:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Gracz Quidditcha Slytherinu
Punktów: 127
Ostrzeżeń: 2
Postów: 124
Data rejestracji: 01.05.09
Medale:
Brak

Severus Snape to wspaniała postać.. Jest jedną z moich ulubionych.. Żałowałam, że zginął, ale cóż, tak wymyśliła pani Rowling, trzeba to uszanować.
Ale moim zdaniem Evan's na niego nie zasłużyła, skoro wolała niepoważnego James'a

W pełni popieram!
Wyślij prywatną wiadomość
~HermiMisia F
#73 Drukuj posta
Dodany dnia 09-05-2009 10:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Prefekt Gryffindoru
Punktów: 441
Ostrzeżeń: 0
Postów: 29
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Jakoś nie poświęcałam mu zbyt dużo uwagi... Zaczełam tak poważnei dopiero przy tych dwóch-trzech ostatnich książkach. Tak to tylko w kwestii znęcania się nad Harry'm. Chociaż w siódmej części okazało się, że facet był spooko gościem, to i tak jakoś nadal nie pałam do niego jakimś strasznym sentymentem. Wielu z was go uwielbia, ale ja wole Harry'ego, a to chyba nie ten sam obóz UśmiechUśmiech
__________________
A Twilight fan For Ever! "Lion and Lamb" generation... /// But also in love with Harry

[alt]I was Cryin' when I met you
Now I'm tryin' to forget you
Your love is sweet misery
I was Cryin' just to get you
Now I'm dyin' 'cause I let you
Do what you do down on me[/alt]


Aerosmith - Cryin'
www.Vampire-Twilight.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Elfka F
#74 Drukuj posta
Dodany dnia 09-05-2009 14:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 702
Ostrzeżeń: 2
Postów: 348
Data rejestracji: 02.05.09
Medale:
Brak

Nie podobał mi się od początku do końca pod żadnym pozorem i nigdy w życiu. A po tym jak zamordował Albusa (słusznie czy nie słusznie) to zczerniał w moich oczach jakby siedział pięć godzin w solarium (ha-ha). Nigdy się nie naprawił. I miał czelność kochać Lily. Jakaś tragedia...
__________________
Serdecznie i gorące pozdrowienia dla Jamie Black NAJLEPSZEJ CZŁOWIECZYNY NA ŚWIECIE i dla Jamajki jej psa!
Wyślij prywatną wiadomość
~Domaa F
#75 Drukuj posta
Dodany dnia 28-06-2009 23:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 881
Ostrzeżeń: 1
Postów: 207
Data rejestracji: 28.06.09
Medale:
Brak

Ojj siódmy ton zmienił dużo z mojego podejścia do niego szczególnie na początku gdy jeszcze wszystko było tajemnicą, a on zabił Dumbledora byłam zdenerwowana, ale potem gdy Harry zobaczył jego wspomnienia zrobiło mi się go strasznie żal. Chciałam żeby ożył, żeby Harry mógł z nim porozmawiać zaprzyjaźnić się. Ciekawiłyby mnie wtedy lekcje czy dalej byłby taki jemu surowy ? Polubiłam jego postać, ale ogólnie zawsze wydawała mi się fajna.
Wyślij prywatną wiadomość
~SeverusSnape F
#76 Drukuj posta
Dodany dnia 03-07-2009 12:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 133
Ostrzeżeń: 0
Postów: 34
Data rejestracji: 26.06.09
Medale:
Brak

Severusa lubiłam od zawsze, za jego ciekawą osobowość. Krył w sobie tyle tajemnic, był skromny i nieprzeciętnie inteligentny. Nie był złą postacią, pomimo cech, które zazwyczaj mają carne charaktery np. tajemniczość. Po siódmym tomie, pokochałam tę postać jeszcze bardziej, i było mi go bardzo żal (i jest!), bardzo żałuję, że jego życie tak się potoczyło, jego śmierć była dla mnie na prawdę ciężkim ciosem, ale cóż niekiedy życie takie bywa. Jedno jst pewne, to jedna z najlepszych postaci, jakie udało się stworzyć pisarzom !
Wyślij prywatną wiadomość
~Hexia F
#77 Drukuj posta
Dodany dnia 08-07-2009 20:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 278
Ostrzeżeń: 0
Postów: 59
Data rejestracji: 08.07.09
Medale:
Brak

Snape, och Snape. Parszywy zdrajca, który okazał się człowiekiem w gruncie rzeczy o dobrym sercu. Był niesamowity, jego miłość do Lily po prostu wzrusza, a nienawiść do James'a obrzydza, choć nie trudno zrozumieć dlaczego. Poniżany chłopak, który starał się znaleźć przyjaciół w gronie przyszłych śmierciożerców, ludzi, którzy chcieli być przy boku samego Czarnego Pana.
Zawsze samotny i skrzywdzony przez los. Tajemniczy, nieco zgryźliwy, stronniczy, a jednak dobry, potrafił kochać, chronił Harrego dla Lily, swojej miłości. Cały Severus, mimo wielu wad - wspaniały.
Wyślij prywatną wiadomość
~igla F
#78 Drukuj posta
Dodany dnia 08-07-2009 21:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 310
Ostrzeżeń: 0
Postów: 105
Data rejestracji: 04.01.09
Medale:
Brak

Parszywiec, ale z jakim sercem!
Postać, na pierwszy rzut oka, zła do szpiku kości. Z przykrą przeszłością, tajemniczy, zakochany w Lily... Na dodatek inteligentny, z refleksem, nie dający wyprowadzić się z równowagi(no, nie zawsze).
Jako dziesięciolatka, przy czytaniu 1-ego tomu, nie lubiłam go. Lecz jak trochę podrosłam, stał się jednym z moich ulubionych bohaterów.
Był jaki był, ale uwielbiam go.
__________________
Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE


"Jeśli chcesz poznać człowieka, patrz, jak traktuje podwładnych, a nie równych sobie."

Spójrz na mnie - wyszeptał. Zielone oczy odnalazły czarne oczy, ale po chwili coś w tych czarnych oczach znikło, stały się nieruchome, puste i martwe. Ręka trzymająca szatę Harrego opadła z głuchym stukiem na podłogę i Snape już się więcej nie poruszył
Wyślij prywatną wiadomość
~abii F
#79 Drukuj posta
Dodany dnia 08-07-2009 22:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -41
Ostrzeżeń: 2
Postów: 5
Data rejestracji: 08.07.09
Medale:
Brak

Severuus... Zawsze go lubilam, byl taka mroczna postacia a w swiecie czarodziejow az do konca 7 czesci nie byl obdazony szacunkiem tylko od Dumbledore, nawet niektorzy smierciozercy go nie lubi. Ale zle zginal to fakt. Moim ulubionym rozdzialem jest ten jak Harry wchodzi do myslodeiny i oglada jego wspomnienia... Severus <3
fajnaa postac ;d
a z tym aktorem ogladalam zarabisty film ;] o milosci
nie przypomina mi Snape'a
:smilewinkgrin::)
[gg][/gg]
__________________
abiii
Wyślij prywatną wiadomość
~fantastic F
#80 Drukuj posta
Dodany dnia 11-07-2009 12:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 465
Ostrzeżeń: 0
Postów: 95
Data rejestracji: 09.07.09
Medale:
Brak

Snape ;D uwielbiam jego tłuste włosy ;D i ogolnie fajnie ze okazal sie dobry xdd ale te jego tłuste czarne wlosy ;] ogolnie lubie go ;] HP bez niego - nudaa
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT