Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

PS. Do bobów szczura w piwnicy, to forum naprawdę zdechło Płacze
~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

A co sądzicie o nowym serialu o HP dla HBO Max.
~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 217
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Image
»»» Wasz ubiór
Drukuj temat · Wasz ubiór
!Lady Shadow F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 02-09-2008 20:03
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3615
Ostrzeżeń: 0
Postów: 630
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Ogólnie to nie mam jednolitego stylu ubierania się. Ubieram się różnie a to różnie i mój ubiór często też zalęży od mojego humorku. Czasem założę spódnicę, jakieś baleriny i jakoąś jednolitą bluzkę a czasem walnę, czarne rurki, do tego jakieś tramki no i bluzka z jakimś wymiatającym napisem, oczywiście ma być kolorowy i widoczny z daleka a czasem to nawet w dresie potrafię wypalić na dwór.
Ale ogólnym moim rozpoznawczym strojem to dżinsy (najlepiej czarne), bluzka jakaś z oryginalnym napisem no i trapki.
__________________
"Never put off until tomorrow what you can do the day after tomorrow."
Wyślij prywatną wiadomość
~Itka F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 04-09-2008 14:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Brygady Inkwizycyjnej
Punktów: 525
Ostrzeżeń: 0
Postów: 100
Data rejestracji: 04.09.08
Medale:
Brak

Mój kolor to czarny, dlatego też zdominował moje ubrania. Prócz czarnych, mam parę zielonych i popielatych szmatek.
Uwielbiam szerokie spodnie - dzwony albo szwedy, ale mam też jedne rurki i czuję się w nich bardzo dobrze. Po pierwsze, a raczej już drugie - biodrówki. Nie znoszę, kiedy pasek spodni jest wysoko.
Góra - góra jest w odróżnieniu od spodni głównie czarna. Różnego rodzaju bluzki z krótkimi bądź długimi rękawami, bez rękawów, na ramiączkach, często bez nadruków, czasem z naszywkami własnej roboty.
Buciki - trampki, jezuski (rzymianki, achilleski), glany - choć już coraz rzadziej. Nie umiem chodzić w obcasach, choćby niewysokich.

Prócz ubrań - fryzura. To zależy od mojego humoru. Ogólnie nie lubię codziennie wyglądać tak samo, więc z tymi moimi włosami bywa różnie..
Oczy obmalowuję na czarno, w uszy wsadzam długie, wiszące kolczyki i już.
__________________
"Słyszysz? Spisek gruźlików! Shakespeare napisał nową sztukę - zakaszlmy ją!".
Wyślij prywatną wiadomość
~nymph F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 03-10-2008 14:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1070
Ostrzeżeń: 2
Postów: 531
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

tak normalnie to dzinsy rurki czasem czarne , białe ...kocham normalnie uwielbiam spodnie w kratę i w prązki wszystkiego rodzaju xD bardzo lubię krótkie spodenki shorty i przed kolano też róznego rodzaju ( białe czarne dzinsowe satynowe złote w krate prążki kolorowe i w różne wzorki ) w lecie to cały czas w takich chodzę ... hym co do bluzek to uwielbiam topy różnego rodzaju Rozbawiony t-shirtów nie lubię chdzę albo na ramiączkach szelkach na szyję albo długi rękaw w zimie głównie bluzy z kapturami albo sweterki ( nie golffy Bleee) i moje kochane bolerko-sweterek xD buty w lecie baleriny i japonki jak troche zimniej to trampki adidasy w zimie kozaki lub botki Uśmiech
Edytowane przez nymph dnia 03-10-2008 14:00
Wyślij prywatną wiadomość
~93asia93 F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 03-10-2008 14:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1844
Ostrzeżeń: 1
Postów: 300
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Medal

Fajny temat... UśmiechUśmiechUśmiech
Na codzień (znaczy do szkoły) ubieram się mniej więcej tak:
- latem:
* jeansy albo rybaczki
* jakaś dłuższa bluzka z krótkim rękawem, najlepiej w jasnych (biały, zielony) kolorach.
- zimą:
* jeansy
* grubsza tunika, albo zasuwany polar (bądź bluza)
* kurtka, płaszcz lub polar.
Kiedy nie ma szkoły - w soboty, niedziele, ferie zimowe - najchętniej zakładam bluzę z kapturem (mama chce mnie za to zabić...) i jeansy. W wakacje - krótkie (jak najkrótsze) spodenki i bluzki na ramiączkach. Jednakże kiedy tylko mogę, kiedy jest zimno albo chłodno, ciągnie mnie dio bluz z kapturem, które uwielbiam UśmiechUśmiechUśmiech
http://chomikuj.pl/Mephistopholes Wyślij prywatną wiadomość
~Damaris F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 03-10-2008 15:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 98
Ostrzeżeń: 0
Postów: 15
Data rejestracji: 28.09.08
Medale:
Brak

Mój ubiór jest raczej normalny. Nie wyglądam tak, jak powinna wyglądać (w mniemaniu mojej mamy) dziewczyna. ZAWSZE noszę spodnie, obojętnie gdzie bym nie poszła. Zmieniam tylko ich długość, co oczywiście zależy od temperatury na zewnątrz. Zazwyczaj są to dżinsy w jakimś odcieniu niebieskiego. Mogą to być rurki, ale najwygodniej mi w prostych, niezbyt szerokich spodniach. Jeśli chodzi o bluzki, to moją chorobą jest polo w paski *.*. obojętnie w jakim kolorze, kocham wszystkie tego typu rzeczy. Poza tym wszelkiego rodzaju t-shirty. Chociaż nie, nie wszystkiego. Nie mogą być przesadnie ciasne, źle to wygląda. Na to zazwyczaj zarzucam jakąś bluzę, może być z kapturem, może bez. A buty? trampki lub adidasy, nienawidzę obcasów >.<
Wyślij prywatną wiadomość
~czarodziej F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 03-10-2008 15:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 218
Ostrzeżeń: 2
Postów: 89
Data rejestracji: 02.10.08
Medale:
Brak

niby normalnie ale tak jakoś nie powtarzalnie. zdaniem mojej mamy wyglądam jak "lump" ale ja sie nie przemuje opinią innych. Zakładam zwykle dzinsy (najczęsciej moje szare lekko zwężane na dole) i dop tego jakąś luźną bluze. Słucham punka i hip hopu i to czasami widac po moich ciuchach.. raz nosze czerwoną taką "hip hopową" bluze, a czasem ubieram sie na czarno i do tego trampki lub glany. Nie spotykam sie z miłymi komentarzam ale jak już mówiłam za dużo se z tego nie robie. Czuje sie dobzre w moich ciuchać i to jest najważniejsze Uśmiech
666 Wyślij prywatną wiadomość
~Cally F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 03-10-2008 16:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Slytherinu
Punktów: 440
Ostrzeżeń: 0
Postów: 155
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

No ja zazwyczaj do szkoły czy na co dzień, to jeansy, rurki czarne albo zwykłe lub takie normalne jeansy (Broń Boże, dzwony). Na górę to jakiś fajny kolorowy t-shirt, koniecznie bluza, bez niej ani rusz. Na głowę to jaką czapkę z daszkiem albo coś podobnego. Buty? Buty, to zazwyczaj są trampki albo skaty, częściej chyba te drugie, tak w ogóle to można powiedzieć że ja ubieram się tak na skata xD.
__________________
"Przez wszystkie te tysiąclecia ludziom nie udało się rozgryźć zagadki, jaką jest miłość. Na ile jest sprawą ciała, a na ile umysłu? Dlaczego związki doskonałe się rozpadają, a te pozornie niemożliwe trwają w najlepsze? Ludzie nie znaleźli odpowiedzi na te pytania i ja też ich nie znam. Miłość po prostu jest albo jej nie ma (...)"


img685.imageshack.us/img685/9907/lokim.gif
Wyślij prywatną wiadomość
N
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 03-10-2008 16:28
Gość

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Mugol
Punktów: 0
Ostrzeżeń: 0
Postów: 0
Data rejestracji: ...dawno, dawno temu.
Medale:
Brak

Ja to w ubiorze jestem chyba dość konserwatywny xD. Żadnych ekscesów Język.
Ale najczęściej wygląda to tak: spodnie- prawie zawsze ciemne jeansy, fajny pasek Rozbawiony, buty-najczęściej sportowe- adidasy, nike, a jak nie pasuję to jakieś brązowe półbuty zamszowe albo jakie tam Język, na górę fajny t-shirt albo rzadziej koszula(raczej na jakieś uroczystości Język), bluzy lubię ale rozpinaneRozbawiony, broń Boże z kapturem xD(wiem, konserwatywny jestem xD). I włosy prawie zawsze na gel Uśmiech.
Wyślij prywatną wiadomość
!Lavanda F
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 03-10-2008 17:22
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1289
Ostrzeżeń: 2
Postów: 182
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

A roznie bywa. Za moj ubior jestem czesto krytykowana przez starych, ale ja sie tym nie przejmuje. Ogolnie to nosze wygodne spodnie z kieszeniami i bez, i szurajace sie niemilosiernie po ziemi (az sie nogawki strzepia xD) i z paskiem i bez paska. Jesli chodzi o gorna czesc ubioru to czesto zakladam koszulki roznych zespolow. No ale nie zgrywam ciezkiego metalucha i lubie tez zakladac rozne wyszukane bluzki i swetry, czesto retro. Trampki obowiazkowe, arafatka i kurtka dzinsowa sprzed 7 lat xD. Ozdoby, bizuteria? Pewnie. Wyroby z drewna, kamieni szlachetnych i srebra. Czasami tez sama sobie cos skombinuje jak np. naszyjnik z przezroczystej tuby z drutem, srubkami i kolorowa nitka w srodku.
Wyślij prywatną wiadomość
~Sirius PL F
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 03-10-2008 17:44
Zbanowany

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 174
Ostrzeżeń: 5
Postów: 338
Data rejestracji: 27.09.08
Medale:
Brak

Ja do szkoły chodzę w mundurku, spodniach oraz bluzie jeansowej.

Na dyskoteki albo jakieś imieniny zakładam przeważnie koszulę i spodnie jeansowe.

Nie przywiązuję zbyt dużej uwagi do ubioru.
__________________
Podpis zedytowany
Wyślij prywatną wiadomość
~Upiorzyca F
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 03-10-2008 22:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1105
Ostrzeżeń: 1
Postów: 207
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja lubię się ubierać kolorowo, mam bluzki chyba we wszystkich kolorach, ale najbardziej lubię brązowy i zielony więc te kolory u mnie dominują, najczęściej zakładam brązową bluzkę na długi rękaw na to jaśniejszą brązową na krótki rękaw lub białą koszulową z dekoltem na krzyż, do tego pasek w odpowiednim kolorze, proste jeansy, baleriny, sznur koralików na rękę i wiszące kolczyki. Czasami zakładam swetry o długości tuniki przewiązywane paskiem lub kolorowe bluzki, koszule, spodnie 3\4, zwykłe jeansy, z butów to adidasy lub baleriny da płaskiej podeszwie.
__________________
Twórczość bywa rekompensatą, choć czasem bardzo utajoną, z bardzo skrywanych braków i utrat płynącą jak z podziemnego źródła.

Maria Dąbrowska
Wyślij prywatną wiadomość
~Negative F
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 05-10-2008 20:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 306
Ostrzeżeń: 3
Postów: 337
Data rejestracji: 05.09.08
Medale:
Brak

No cóż..ja robię wszystko żeby nie ubierać się jak wszyscy tylko inaczej xD Nie dokońca mi to wychodzi ale zazwyczaj zakladam spodnie i bluzkę xD
Cha Cha xD Nie no opiszę coś jeszcze - spodnie rurki albo normalnej szerokości, raczej ciemnego koloru. Tiszert xD musi być albo czarny albo szary albo granatowy albo ciemno zielony. BUty - zwykłe adidasy....No i to wszystko bez dodatków, czasem noszę pieszczochy....
Wyślij prywatną wiadomość
~Taka jedna F
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 05-10-2008 20:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1745
Ostrzeżeń: 1
Postów: 588
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Hm... Zazwyczaj preferuję piękną, mocną czerń. Koszulki różnych zespołów rocjowych i metalowych, albo zwykłe czarne. Bluzy moro, czarne bądź khaki. Spodnie rurki czarne, albo ciemno granatowe, bojowki czarne, moro, khaki. Buty addidasy albo trampki. zadnych arafatek. Biżuteria drewniana, bursztyny, srebro i złoto. Nie kupuję jarmacznych wisiorków. No i chyba tyle.
Wyślij prywatną wiadomość
!ed F
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 06-10-2008 06:07
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -250
Ostrzeżeń: 3
Postów: 66
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

kolory: głównie czernie i szarości.
ciuchy: szeeroookie dupozwisy, czasem jakieś bojówki, bluzy z kapturem w rozmiarze xxxl, buty "deskorolkowe" (znaczy, takie szerokie adidasy z wielkim językiem i płaską podeszwą), jakiś longsleeve.
ludzie biorą mnie za jakiegoś hiphopowca Płacze
__________________
chyba twoja stara
- zdecydowanie tfoja.[ja]

Edytowane przez ed dnia 06-10-2008 06:08
Wyślij prywatną wiadomość
~Irreplaceable_ F
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 07-10-2008 14:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2090
Ostrzeżeń: 1
Postów: 394
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Zazwyczaj jakieś ciemne, lub czarne spodnie, ostatnio rurki, jakaś fajna bluzka z nazwą zespołu, lub jakaś inna na ramiączka + jakaś fajna bluza Język
Kiedyś były baleriny, dziś są adidasy, lub trampki, do tego jakieś dodatki, typu arafacia moja... Różnie się ubieram, to zależy od humoru, dnia, pogody...
Wyślij prywatną wiadomość
!Elsanka F
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 09-10-2008 11:48
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1492
Ostrzeżeń: 0
Postów: 216
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Strasznie ciężko stwierdzić w paru zdaniach jak się ubieram bo w mojej szafie można znaleźć dużo różnorodnych ubrań... od bluz z kapturem które bardzo lubię po różnokolorowe (czyt. tylko w te kolory co lubię) sweterki, znajdzie się też parę bluzek z jakimiś wzorkami. Jeśli chodzi o spodnie to dżinsy ale lubię też chodzić w czarnych lub brązowych spodniach z innego materiału ;] Dodatki - najczęściej te same, srebrne kolczyki i naszyjnik, sporadycznie jakiś wisiorek lub wyróżniający się pasek do spodni czy też jakiś szal. Buty? Najczęściej addidasy, trampki a czasem jakieś balerinki ale bardzo rzadko.
Edytowane przez Elsanka dnia 20-10-2008 19:14
Wyślij prywatną wiadomość
~Avrila F
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 12-10-2008 15:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 135
Ostrzeżeń: 0
Postów: 70
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Zwykle zakładam czarne spodnie z jakąś fajną przywieszką,,bluzkę zieloną,czarną lub fioletową.Do tego trampki za kostkę albo moje ukochane czarno-różowe adidasy.Wredny
Wyślij prywatną wiadomość
~Luna_Pomyluna F
#58 Drukuj posta
Dodany dnia 12-10-2008 16:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 91
Ostrzeżeń: 0
Postów: 38
Data rejestracji: 14.09.08
Medale:
Brak

Kolory w jakie się ubieram to niebieski, zielony, czarny, brązowy, biały, żółty, pomarańczowy. Różu nie znoszę!!!!
Zaczynając od góry.
Najczęściej kucyki albo wolno puszczone włosy. Kolczyki to obowiązek, oczywiście kolorowe Oczko .
Podkoszulek z krótkim rękawkiem, i bluzę z kapturem.
Do kościoła czy na zakupy malutką torebeczkę przewieszaną.
Zawsze dżinsy, latem rybaczki dżinsowe. W spódnicach chodzić nie znoszę!!!
Buty to zwykle adidasy, trampki. do kościółka niskie sandałki, jesienią półbuty też płaskie. Zimą kozaki. Wygoda górą!!!
__________________
__~~~ /// ~~~ _ :_ ~~~ /// ~~~__




"...Ludzie śmieją się ze mnie, bo jestem inna,
a ja śmieje się z nich, bo wszyscy są tacy sami..."


republika.pl/blog_pz_1374982/4984342/sz/luna_portret.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~mistake F
#59 Drukuj posta
Dodany dnia 20-10-2008 19:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2208
Ostrzeżeń: 2
Postów: 999
Data rejestracji: 13.09.08
Medale:
Brak

Nie mam określonego styl. Rurki lub zwykłe dżnisy i jakaś fajna bluzka. Czasami czarna innym razem żółta. Włosy zawsze rozpuszczone, związane w kucyk mnie denerwują. Jeśli chodzi o buty to zwykłe adidasy lub trampki.
Edytowane przez mistake dnia 20-10-2008 19:45
Wyślij prywatną wiadomość
~Silencia F
#60 Drukuj posta
Dodany dnia 20-10-2008 19:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Barman w w Świńskim Łbie
Punktów: 1308
Ostrzeżeń: 1
Postów: 183
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Jak się ubieram? Jak metal.
Długie dżinsy, nawet w lecie. Do nich obowiązkowo czarny pasek z ćwiekami, bo zawsze mi spadają. Czarne koszulki, nie tylko z zespołami. Glany - czarne 10tki lub niebiesko-żółte 20tki - albo czarne adidasy skejty.
Z dodatków to na szyję czasem obroża lub rzemyk z krzyżykiem ankh, a na rękę pieszczocha + (zawsze i wszędzie, bez wyjątków) dwa spracowane rzemyki i bransoletka z koralików na nitce. Ale o dodatkach często zapominam.
No, to tyle. :)
__________________
e.deviantart.net/emoticons/d/dummy.gif

Edytowane przez Silencia dnia 08-04-2010 15:12
http://www.photoblog.pl/corset Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT